%2Fnabidka-prace%2Fpcexpres-cz-s-r-o%2Fasistent-ka-prodeje-mobilniho-prislusenstvi-oc-futurum-hradec-kralove-id165test

PCexpres CZ s.r.o.

PC Expres, nejkvalitnější pozáruční servis počítačů, notebooků, smartphonů, tabletů, fotoaparátů a příslušenství pro mobilní telefony s 13letou historií v Čechách a na Slovensku. Jasným cílem je spokojený zákazník a neustálá progresivita. Náš tým tvoří mladý a dynamický kolektiv.

Asistent/ka prodeje mobilního příslušenství-OC Futurum Hradec Králové

Title:Asistent/ka prodeje mobilního příslušenství-OC Futurum Hradec Králové
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:26.05.2023

Nyní hledáme Asistenta/ku prodeje mobilního příslušenství pro naši pobočku v OC Futurum Hradec Králové.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

• obsluha zákazníků na prodejně Expres Opravy v obchodním centru Futurum Hradec Králové
• prodej příslušenství pro mobilní telefony a tablety, obaly, kryty, nabíječky, kabely, atd.
• příjem zákazníků na servis
• práce s registrační pokladnou
• udržování čistoty a pořádku na prodejně
• upřednostníme nadšené lidi, ochotné prodávat, s pozitivním přístupem k zákazníkům

Požadavky na uchazeče:

• prodejní a komunikační schopnosti
• příjemné vystupování,
• časová flexibilita,
• kladný vztah k obchodu,
• odpovědnost, důslednost, spolehlivost, samostatnost,
• znalost práce s pokladnou výhodou (zaučíme)

Zaměstnanecké výhody, benefity:

• Nadstandardní platové ohodnocení v daném odvětví
• Mzda od 25 000 CZK + bonusy z prodeje
• motivační ohodnocení dle šikovnosti
• multisport karta
• pravidelný teambuilding
• stravovací karta

• Nástup ihned, 8 hodinové směny.

V případě, že Vás nabídka zaujala, a rádi byste se dostali do týmu mladých a perspektivních zaměstnanců v naší firmě, budeme se těšit na Váš životopis a
jaké máte zkušenosti s prodejem.

Benefity

Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Slevové programy
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Královéhradecký kraj | 26.05.2023