%2Fnabidka-prace%2Fpamatky-tabor-s-r-o%2Fstavbyvedouci-pro-tabor-a-jizni-cechy-id304test

PAMÁTKY TÁBOR, s.r.o.

Stavební společnost Památky Tábor, s.r.o. vznikla v roce 1994 transformací Jihočeského podniku pro údržbu památek.

Stavbyvedoucí pro Tábor a Jižní Čechy

Základní údaje

Title:Stavbyvedoucí pro Tábor a Jižní Čechy
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví
Datum:08.07.2024

Stavební společnost Památky Tábor, s.r.o. hledá kolegy/kolegyně na pozici: Stavbyvedoucí pro Tábor a Jižní Čechy

Pracovní náplň:
Vedení stavby, kontrola prováděných prací, koordinace subdodavatelů, kontrola kvality díla, kontrola BOZP, komunikace s investorem

Požadujeme:
SŠ s maturitou nebo VŠ stavebního zaměření
Praxe v oboru min. 3 roky
ŘP skup. B
Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost

Výhodou je:
Autorizace v oboru pozemní stavby

Nabízíme:
Práce na hlavní pracovní poměr
Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své znalosti a dovednosti
Práce v dynamicky se rozvíjející a perspektivní společnosti
Mzda 40 000 Kč až 60 000 Kč
Třináctá mzda, mimořádné odměny
Dovolená 5 týdnů
Notebook, mobilní telefon a služební vozidlo k dispozici

Benefity

13. plat
Dovolená navíc
Mobilní telefon
Notebook
Přátelský kolektiv
Služební automobil i pro soukromé účely
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Jana Nováková
HR

uchazeci@ameba.eu email
n/a mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Jihočeský kraj | 08.07.2024