%2Fnabidka-prace%2Fpamatky-tabor-s-r-o%2Fpripravar-staveb-rozpoctar-staveb-id909test

PAMÁTKY TÁBOR, s.r.o.

Stavební společnost Památky Tábor, s.r.o. vznikla v roce 1994 transformací Jihočeského podniku pro údržbu památek.

Přípravář staveb / Rozpočtář staveb

Základní údaje

Title:Přípravář staveb / Rozpočtář staveb
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví
Datum:08.07.2024

Stavební společnost Památky Tábor, s.r.o. hledá kolegu/kolegyni na pozici: Přípravář staveb / Rozpočtář staveb

Pracovní náplň:
Rozpočtování staveb, zpracování cenových poptávek a nabídek, zpracování smluv s dodavateli, komunikace s dodavateli, spolupráce se stavbyvedoucími při realizaci staveb

Požadujeme:
Minimálně SŠ s maturitou stavebního směru
Znalost rozpočtování staveb, znalost práce na PC
Praxe v oboru min. 2 roky
Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost

Výhodou je:
ŘP skup. B

Nabízíme:
Práce na hlavní pracovní poměr
Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své znalosti a dovednosti
Práce v dynamicky se rozvíjející a perspektivní společnosti
Mzda 40 000 Kč až 50 000 Kč
Třináctá mzda, mimořádné odměny
Dovolená 5 týdnů
Stravování ve firemní jídelně
Notebook a mobilní telefon k dispozici

Benefity

13. plat
Dovolená navíc
Mobilní telefon
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Jana Nováková
HR

uchazeci@ameba.eu email
n/a mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Jihočeský kraj | 08.07.2024