%2Fnabidka-prace%2Forava-distribution-cz-s-r-o%2Fobchodni-zastupce-elektro-pro-pardubicky-kraj-id883test

ORAVA distribution CZ, s.r.o.

Více než půl století je značka Orava součástí našeho každodenního života. Technologiemi, kvalitou a designem představuje důstojnou konkurenci velkým světovým výrobcům. Jsme firma s neustálou inovací produktů (TV, video, audio, domácí spotřebiče).

Obchodní zástupce ELEKTRO pro Pardubický kraj

Základní údaje

Title:Obchodní zástupce ELEKTRO pro Pardubický kraj
Místo působení:Pardubický kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:13.05.2022

Společnost ORAVA distribution CZ, s.r.o. hledá k sobě do týmu kolegu či kolegyni na pozici Obchodního zástupce ELEKTRO pro Pardubický kraj.

Požadujeme
• min. SŠ vzdělání
• aktivní osobnost s orientací na výsledky, pozitivní přístup
• praxe na obdobné pozici a v elektro oboru výhodou
• dobré komunikační dovednosti, příjemné a reprezentativní vystupování
• prozákaznický přístup
• flexibilita a vysoké pracovní nasazení
• znalost práce na PC (MS Office, Internet)
• ŘP sk.B

Nabízíme
• zázemí stabilní a prosperující společnosti s dlouhou tradicí
• samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace
• získání zajímavých zkušeností v dané oblasti
• zaměstnanecké benefity (notebook, mobil), slevy na firemní výrobky
• zajímavé finanční ohodnocení odpovídající dané pozici

Náplň práce
• poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží a jejich
• praktické předvádění zákazníkům
• akviziční činnost , udržování a posilování kontaktů se zákazníky
• zpracovávání a předávání podkladů pro objednávky, reklamační řízení
• vedení evidencí (objednávky, požadavky obchodních partnerů, aj.)
• pravidelné obchodní reporty za svěřený region

Benefity

Časová flexibilita
Homeoffice
Mobilní telefon
Notebook
Společenské akce

mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Pardubický kraj | 13.05.2022