%2Fnabidka-prace%2Fmesto-pohorelice%2Freferent-odboru-uzemniho-planovani-a-stavebniho-uradu-id575test

Město Pohořelice

Pohořelice jsou město v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji.

Referent odboru územního plánování a stavebního úřadu

Základní údaje

Title:Referent odboru územního plánování a stavebního úřadu
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Státní a veřejná správa
Datum:18.06.2024

Vedoucí Městského úřadu Pohořelice vyhlašuje výběrové řízení na funkci:

referent odboru územního plánování a stavebního úřadu
Městského úřadu Pohořelice

Požadavky pro výkon funkce:
• státní občanství ČR nebo trvalý pobyt na území ČR
• kvalifikační předpoklady: dle zákona 183/2006 – stavební zákon
- vzdělání vysokoškolské v magisterském nebo bakalářském studijním oboru stavebního, architektonického nebo právního směru
- vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví
- střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví
• praxe ve veřejné správě a v oboru vítána
• zkoušky zvláštní odborné způsobilosti na úseku stavebního řádu, případně na úseku územního rozhodování, dle stavebního zákona výhodou
• samostatnost, ochota se dále vzdělávat, vstřícné jednání s občany
• dobré komunikační a rozhodovací schopnosti
• dobrá znalost práce na PC
• řidičský průkaz skupiny B
• dobrý zdravotní stav

Předpokládaná náplň práce:
• Zajišťuje odbornou agendu na úseku pozemní komunikace - povolování staveb komunikace, dle zákona 13/1997 – Zákon o pozemních komunikacích, jedná se o silniční správní úřad

Platové podmínky: řídí se zák. č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1
o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 10 .
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Benefity: 5 týdnů dovolené, zajištěné stravování, příspěvek na penzijní pojištění, bezúročné půjčky, 5 dnů placeného zdravotního volna, příjemné pracovní prostředí

Termín nástupu: červen – červenec 2024, případně dohodou

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
• jméno, příjmení, titul zájemce
• datum a místo narození
• státní příslušnost
• místo trvalého pobytu
• číslo občanského průkazu
• datum a podpis zájemce, telefon. spojení

K přihlášce je nutno připojit tyto doklady:
• strukturovaný životopis o dosavadních zaměstnání, odborných znalostech a dovednostech
• originál výpisu z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
• ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (k diplomu i dodatek k diplomu bez ověření)
• souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami v uzavřené obálce označené „výběrové řízení – stavební úřad“ do 16.7.2024 na adresu:

Městský úřad Pohořelice
Vídeňská 699, 691 23 Pohořelice
Bližší informace poskytne p. Formanová tel. 519 301 384, 728 472 967

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Státní a veřejná správa | Jihomoravský kraj | 18.06.2024