%2Fnabidka-prace%2Flygre-spol-s-r-o-%2Ftechnik-v-telekomunikacich-id567test

LYGRE, spol. s r.o.

Firma LYGRE, spol. s r. o. byla založena v roce 1991. Po celou dobu své činnosti se věnuje problematice televizního a satelitního příjmu na všech úrovních a výstavbě optických sítí. Dále provádíme výkopové práce a pokládku pro kabelové operátory. Jsme subdodavatelé montážních a instalačních prací na sítích TKR společnosti Vodafone, systémech SDH, FDDH, FTTH a na metalických a optických sítích na celém území České republiky.

Technik v telekomunikacích

Základní údaje

Title:Technik v telekomunikacích
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:02.05.2023

Pozice: Technik v telekomunikacích

Pracovní náplň:

• Montážní a servisní práce na kabelových sítích.
• Konfigurace, instalace a servis koncových ICT zařízení.
• Odborná práce na optických, metalických a bezdrátových systémech v telekomunikacích.
• Občasné výjezdy v regionu / ČR.

Co požadujeme:

• Elektro, popř. technické vzdělání (telekomunikační/spojovací technika, mechanika/elektronika).
• Zájem o telekomunikace, ochota učit se novým dovednostem ve vyvíjejícím se oboru.
• Minimálně běžná znalost práce na PC (web/mail/office).
• Flexibilita, manuální zručnost, zodpovědnost.
• Aktivní řidič sk. B.

Výhodou bude:

• vyhláška č. 50/78 Sb. (§ 5)

Co nabízíme:

• Zázemí zavedené ryze české společnosti s dlouholetou tradicí.
• Různorodou a pestrou práci v terénu.
• Dobrý kolektiv techniků.
• Prémie za dobře odvedenou práci, příplatky.
• Mobilní telefon k soukromému užívání.
• Pracovní poměr na dobu neurčitou (po 1 roce zapracování).
• Mzdové rozpětí: od 25 do 35 tis.

Benefity

Mobilní telefon
Přátelský kolektiv
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Elektrotechnika a energetika | Jihomoravský kraj | 02.05.2023