%2Fnabidka-prace%2Flogex-logistics-s-r-o%2Fdispecer-ka-hradec-kralove-id255test

LogEx logistics s.r.o.

DISPEČER/KA Hradec Králové

Základní údaje

Title:DISPEČER/KA Hradec Králové
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:27.04.2023

Chcete si vydělat slušné peníze? Jste komunikativní a nezaskočí Vás žádná výzva?
Jedná se o kolektivní práci v týmu, kde si všichni pomáháme a vzájemně se podporujeme.

Firma LogEx Logistics je společnost s jedenáctiletou tradicí a hodnocením CZECH TOP 100, nyní jsme byli vyhodnoceni jako nejlepší zaměstnavatel v logistice. Zakládáme si na dobrém kolektivu a pěkném prostředí s benefity. Nyní do příjemného kolektivu z důvodu rozvoje přijmeme Vás!

CO POŽADUJEME:
• Pracovitost, vytrvalost a odhodlání
• Výborné komunikační schopnosti
• Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí
• Dobrou znalost práce PC
• Nebát se komunikovat s klienty a dopravci po telefonu
• Obchodního ducha
• Pečlivost

CO JE VÝHODOU:
• Praxe v oboru
• Anglický nebo německý jazyk – popřípadě jakýkoliv cizí jazyk
• Znalost odborné databanky, transporeon

CO VÁS ČEKÁ:
• Perfektní pracovní tým
• Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna)
• Parkování přímo u budovy

NABÍZÍME:
• Jistá práce na HPP
• Při dobrých pracovních výsledcích zkrácená pracovní doba
• Pravidelné zvyšování dnů dovolené
• Po zapracování možnost Home office
• Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti
• Příležitost pro vzdělání
• Možnost kariérního růstu
• Stravenky
• Firemní akce, zájezdy, večírky
• Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte…)
• 13. a 14. plat
• Příspěvek na dovolenou
• Ovocné svačinky a káva na pracovišti

Více informací o nás získáte na webu: www.kariera.logex.cz
Nebo na telefonním čísle 735 755 934

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Královéhradecký kraj | 27.04.2023