%2Fnabidka-prace%2Fl7-group-a-s%2Fridic-ce-autoprepravnik-id712test

L7 Group a.s.

Jsme významnou a dynamickou společností na evropském trhu přepravy vozidel, skladování a logistiky, jsme klíčovou součástí logistické skupiny L7 Group. Pro naše zákazníky zajišťujeme služby ve dvou hlavních oblastech: PŘEPRAVA, SKLADOVÁNÍ A DISTRIBUCE OSOBNÍCH I NÁKLADNÍCH VOZIDEL. Vlastníme přepravníky typu Lohr a Kaessbohrer a kamiony značky Volvo a Mercedes. Jsou vybaveny nezávislou klimatizací, automatickou převodovkou, veškerými potřebnými doklady - povoleními a komunikačním systémem, který v sobě obsahuje navigaci TomTom. Servis vozidel probíhá v Měšicích u Prahy, kde vlastníme velký servis na nákladní automobily.

Řidič CE - autopřepravník

Základní údaje

Title:Řidič CE - autopřepravník
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:18.09.2020

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Řidič CE - autopřepravník.

Náplň práce:

• Převozy a rozvozy aut v rámci celé Evropy. Nejběžnějšími destinacemi jsou: CZ, D, F, ESP, BE, HU, DK, SE, SLO, AT, ITA
• Nakládka a vykládka přepravovaných vozů.

Požadujeme:

• Řidičský průkaz skupiny C, CE
• Profesní školení
• Praxe řidiče na velkém voze minimálně 2 roky
• Karta do tachografu
• Pracovitost, odpovědnost, chuť si vydělat
• Komunikujeme – česky, anglicky, rusky

Nabízíme:

• Nadprůměrný výdělek, až 65 000,- Kč
• Nezkušené řidiče zaškolíme a vše je trpělivě naučíme

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Středočeský kraj | 18.09.2020