%2Fnabidka-prace%2Fkunsttrans-praha-spol-s-r-o-%2Fobchodni-referent-celni-deklarant-id513test

KUNSTTRANS PRAHA, spol. s r.o.

Specializovaná mezinárodní dopravní firma KUNSTTRANS PRAHA zabývající se přepravou a balením exponátů na výstavy.

OBCHODNÍ REFERENT + CELNÍ DEKLARANT

Základní údaje

Title:OBCHODNÍ REFERENT + CELNÍ DEKLARANT
Místo působení:Praha
Obor: Doprava a logistika
Datum:28.05.2024

Specializovaná mezinárodní dopravní firma KUNSTTRANS PRAHA zabývající se přepravou a balením exponátů na výstavy hledá pro své pracoviště v Praze 7- Holešovice:

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• komunikace se zákazníky a zahraničními partnery
• administrativní zpracování zakázky, její realizace, logistika, organizace
• zpracování cenových nabídek
• vyhotovení podkladů pro fakturaci
• celní agenda – vyhotovení podkladů pro odbavení zásilek, projednání na CÚ

POŽADUJEME:

• AJ na komunikativní úrovni
• práce na HPP (plný úvazek)
• schopnost samostatné práce, spolehlivost, bezúhonnost, serióznost
• ŘP skupina B,
• zkušenost práce s PC – excel, word, microsoft outlook apod.
• minimálně středoškolské vzdělání

NABÍZÍME:

• průměrný měsíční příjem: 38.000 - 42.000 Kč btto (+ kvartální a roční prémie)
• stravenkový paušál, příspěvek na PP, mobilní tel., ntb
• zajímavou a různorodou práci v kulturním prostředí

Možnost nástupu: ihned nebo dle dohody
Těšíte se na Vaše životopisy.

Benefity

Mobilní telefon
Notebook
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Praha | 28.05.2024