%2Fnabidka-prace%2Fks-kolbenschmidt-czech-republic-a-s%2Foperator-cnc-id290test

KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s.

Společnost KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s., je největším evropským výrobcem pístů v rámci divize Rheinmetall Automotive pro zážehové a vznětové motory a kompresory.

Operátor CNC

Základní údaje

Title:Operátor CNC
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Strojírenství
Datum:11.05.2023

Společnost KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s., je největším evropským výrobcem pístů.
Trmický závod aktuálně zaměstnává 700 zaměstnanců.

• Nyní přijmeme do týmu kolegu/kolegyni na pozici Operátor CNC.

Místo výkonu práce: KS Kolbenschmidt Czech Republic a.s., Důlní 362, 400 04, Trmice

Náplň práce:

• Budete pracovat na automatické výrobní lince dle výrobního postupu.
• Kontrolovat materiálové a nástrojové vybavení.
• Hlásit neshody a spolupracovat při jejich odstranění.

Požadavky:

• Jste-li vyučen(a) v oboru obráběč či jiném technickém oboru (strojní mechanik apod.) zaučíme Vás i pokud jste čerstvý absolvent.
• Máte-li jiné vzdělání a praxi na CNC strojích aspoň dva roky ve výrobní společnosti, neváhejte rovněž poslat Váš životopis.

Nabízíme:

• Práci pro stabilního zaměstnavatele
• Adekvátní mzdové ohodnocení
• Příspěvek na penzijní a životní připojištění
• Dotované závodní stravování
• Ostatní bonusy dle KS

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Ústecký kraj | 11.05.2023