%2Fnabidka-prace%2Fkiddie-spieler-pt-gmbh%2Fservisni-technik-pro-oblast-zapadniho-nemecka-id130test

Kiddie Spieler PT GmbH

Servisní technik pro oblast západního Německa

Základní údaje

Title:Servisní technik pro oblast západního Německa
Místo působení:celá Evropa
Obor: Technické pozice
Datum:31.05.2024

Náš klient Kiddie Spieler se zabývá zábavní technikou v obchodních centrech. Již 9 let působí v oblasti zábavních zařízení v nákupních centrech v Německu a Rakousku. Zařízení jsou vyráběna v EU. Majitel továrny na výrobu přístrojů je jedním ze spolumajitelů.
V Německu a Rakousku je přibližně 50 provozoven a více než 100 zařízení.

Popis pozice:

• Jako servisní technik v oblasti západního Německa (m/ž/d) budete zodpovědný za uvádění zábavních zařízení do provozu
• Provádění přejímacích zkoušek
• V této souvislosti budete také zodpovědní za údržbu, opravy a odstraňování závad/poruch
• Budete také vytvářet potřebné zkušební protokoly
• V rámci své role budete také plnit úkoly pohotovostní a havarijní služby

Požadavky:

• Zkušenosti na pozici servisního technika výhodou
• Technická afinita výhodou

• Silné komunikační schopnosti
• Schopnost pracovat v týmu i samostatně
• Organizační talent
• Vysoká orientace na služby s bezvadným vystupováním
• Přesná a spolehlivá práce
• Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat
• Jazykové znalosti němčina na dobré úrovni, výhodou angličtina / polština / čeština

Forma zaměstnání / typ a doba trvání smlouvy:

• Plat CZK 40.000 - 60.000 měsíčně, dle domluvy, moznost německé smlouvy nebo na fakturu
• (+ zdravotní prémie + vánoční prémie + služební auto + mobilní telefon + případné zvláštní odměny za dosažené cíle)

• Dohoda o zkušební době - 3 měsíce
• Produktové školení – u výrobce zařízení
• Pracovní pomůcky
• Služební automobil (Sprinter)

Benefity

Mobilní telefon
Odborné vzdělávání
Služební automobil i pro soukromé účely
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | celá Evropa | 31.05.2024