%2Fnabidka-prace%2Fkeytec-ceske-budejovice-s-r-o%2Fkey-account-manager-id1653990716test

KeyTec České Budějovice s.r.o.

KeyTec České Budějovice s.r.o. je strojírenská společnost se sídlem v blízkosti centra Českých Budějovic, pouhých 5 minut od autobusového nádraží, vyrábějící kovové lisované díly pomocí nejmodernějších lisovacích technologií. Naši zákazníci jsou přední světoví hráči v oblasti automobilového, chladírenského a elektro průmyslu. Naše výrobky jsou všude kolem Vás ...

Key Account Manager

Základní údaje

Title:Key Account Manager
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:23.05.2022

KeyTec České Budějovice s.r.o. je strojírenská společnost se sídlem v blízkosti centra Českých Budějovic, pouhých 5 minut od autobusového nádraží, vyrábějící kovové lisované díly pomocí nejmodernějších lisovacích technologií.
Naši zákazníci jsou přední světoví hráči v oblasti automobilového, chladírenského a elektro průmyslu.
Naše výrobky jsou všude kolem Vás ...

Místo výkonu práce: Novohradská 1764, 370 01 České Budějovice

Požadujeme:

• SŠ / VŠ vzdělání
• Angličtina – středně pokročilá
• Dobré komunikativní dovednosti a vystupování, obchodní dovednosti
• Pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)
• Schopnost týmové spolupráce
• Praxe v obchodním oddělení vítána

Náplň práce:

• Rozvíjení a udržování pevných vztahů s klíčovými klienty
• Styčný bod s klíčovými zákazníky a interními týmy
• Pravidelná a aktivní komunikace se zákazníky (osobně, telefonem, e-mailem)
• Rozvíjení nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků
• Kontrola ziskovosti běžících projektů
• Vedení a evidence náběhu nových projektů
• Aktualizace ceníků a související komunikace s významnými zákazníky

Nabízíme:

• 13. a 14. plat
• Flexibilní pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• Jazykové kurzy
• Věrnostní a jubilejní bonus
• Dotované závodní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové spoření
• Nástupní mzda od 50 000Kč

Benefity

13. plat
Dovolená navíc
Jazykové kurzy
Občerstvení na pracovišti
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění

mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Jihočeský kraj | 23.05.2022