%2Fnabidka-prace%2Fkautex-textron-bohemia-spol-s-r-o-%2Foperator-ka-vyroby-id555test

Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.

Kautex, mezinárodní společnost se sídlem v německém Bonnu, je součástí americké multioborové společnosti Textron. V České republice působíme již více než 25 let a zabýváme se výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl. Náš závod s cca 500 zaměstnanci se nachází v Kněžmostě (zhruba 15 km od Mladé Boleslavi v blízkosti dálnice směr Liberec).

Operátor,ka výroby

Základní údaje

Title:Operátor,ka výroby
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Automotive
Datum:21.09.2020

Do našeho týmu hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici Operátor/ka výroby 3-směnný provoz.

Hlavní náplň práce:
• Práce dle pracovních postupů - obsluha vyfukovacího/vstřikovacího stroje, práce na montážní lince, aj.
• Provádění záznamů do příslušné dokumentace
• Práce v souladu s interními procesy a postupy
Požadavky:
• Spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost
• Ochota pracovat na směny - 3směnný provoz
• Schopnost pracovat v taktu dle pracovního postupu

BENEFITY:
• Motivační systém odměňování
• Měsíční výkonové prémie a další bonusy
• Příspěvek na penzijní připojištění
• 13. mzda, 14. mzda (KBS bonus)
• Příspěvek na závodní stravování (kantýna v areálu závodu)
• 5 týdnů dovolené
• Možnost využití firemní autobusové dopravy
• Odměny při dosažení pracovního jubilea, odměny při speciálních osobních událostech (svatba, narození dítěte, důchod)
• Motivační program v oblasti BOZP – další finanční benefity
• Sportovní programy
• Odměna za doporučení vhodného kandidáta
• Firemní společenské a sportovní akce
• Firemní vzdělávání, propracovaný systém plánování dalšího rozvoje a kariérního růstu, vč. možností mezinárodní mobility v rámci celé společnosti Textron
• Klidné pracovní tempo

Pozice je vhodná pro absolventy
Pozice je vhodná pro důchodce
Práce na plný úvazek

Benefity

13. plat
Odborné vzdělávání
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Rozšířená dovolená
Společenské akce
Sportovní vyžití
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Středočeský kraj | 21.09.2020