%2Fnabidka-prace%2Fjana-vecerkova%2Fudrzbar-id500test

Jana Večerková

Chtěli byste se i vy stát součástí tradiční zlínské rodinné firmy a podílet se na výrobě slaného pečiva, na kterém si pochutnávají lidé nejen v Česku, ale i v zahraničí?

Údržbář

Základní údaje

Title:Údržbář
Místo působení:Zlínský kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:11.05.2023

Chtěli byste se i vy stát součástí tradiční zlínské rodinné firmy a podílet se na výrobě slaného pečiva, na kterém si pochutnávají lidé nejen v Česku, ale i v zahraničí? Máte šanci, právě obsazujeme pozici ÚDRŽBÁŘ!

NÁPLŇ PRÁCE:
• příprava výrobních zařízení, seřizování výrobních zařízení a balících strojů,
• obsluha technologií, zařízení a strojů a běžná denní kontrola jejich funkčnosti,
• preventivní údržba a opravy strojů a výrobních zařízení,
• řešení technických problémů na zařízeních,
• instalace nových zařízení,
• vedení provozních deníků a preventivních programů,
• kontrola a doplňování materiálů pro výrobu,
• práce na třísměnný provoz,
• práce s nářadím.

POŽADUJEME:
• alespoň SOU vzdělání,
• orientaci v elektrotechnice a mechanice,
• manuální zručnost,
• aktivní přístup, smysl pro pečlivost, odpovědnost s citem pro detail.

NABÍZÍME:
• stabilní práci v perspektivní firmě,
• odpovídající finanční ohodnocení,
• nadstandardní příplatky za odpolední a noční,
• stravenkový paušál, firemní akce, občerstvení na pracovišti,
• příspěvek k životnímu i pracovnímu jubileu, narozeninové poukázky,
• blízkost autobusové i vlakové zastávky, parkování přímo v areálu společnosti,
• lokalita Zlín.

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Zlínský kraj | 11.05.2023