%2Fnabidka-prace%2Fjablopcb-s-r-o%2Fanalytik-interni-logistiky-id1653566958test

JabloPCB s.r.o.

Naše historie sahá až do roku 1990, nejprve byla totiž firma součástí firmy Jablotron. V roce 2005 pak došlo k vyčlenění výroby do samostatného podniku JabloPCB (součástí skupiny Jablotron Group). Nabízíme komplexní služby v oboru EMS. Používáme jen ty nejmodernější technologie a zachováváme si vysoké standardy kvality. Naše technická podpora vám garantuje kompletní poradenství a servis přizpůsobený individuálně vašim požadavkům. Díky tomu se staneme tím nejlepším partnerem pro vaše projekty. Jsme firma certifikovaná podle norem a standardů EU s nejvyšší možnou kvalitou výroby.

Analytik interní logistiky

Základní údaje

Title:Analytik interní logistiky
Místo působení:Liberecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:15.05.2022

Popis

Náplň práce:
• řízení projektu interní logistiky,
• spolupráce na řízení skladových zásob,
• zpracování analýz,
• reporting pro vedení podniku,
• reporting směrem k zákazníkům i dodavatelům,
• budování koncepce logistického modulu a další rozvíjení IS ve spolupráci s oddělením IT,
• úzká spolupráce s vedoucími výroby, technologie, obchodem i finančním oddělení.

Profil kandidáta:
• SŠ/VŠ vzdělání,
• zkušenost s plánováním výroby,
• analytické myšlení,
• schopnost zpracovávat velký objem dat,
• komunikační a administrativní schopnosti, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost,
• znalost AJ,
• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office podmínkou).

Nabízíme:
• práci na HPP,
• stabilní zázemí skupiny Jablotron, firmy s českým kapitálem,
• zajímavé finanční ohodnocení,
• bonus ze zisku skupiny Jablotron,
• možnost pracovního i kariérního růstu,
• pružnou pracovní dobu,
• jazykové vzdělávání,
• 25 dní dovolené,
• stravenkový paušál,
• výhodné telefonní tarify,
• po jednom odpracovaném roce příspěvek na penzijní spoření,
• možnost výhodných pobytů v našich firemních rekreačních objektech.

Benefity

Dovolená navíc
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Jazykové kurzy
Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Mobilní telefon
Notebook
Odborné vzdělávání
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Rozšířená dovolená
Slevové programy
Společenské akce
Spolupráce na ambiciózních projektech
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Liberecký kraj | 15.05.2022