%2Fnabidka-prace%2Finstitut-mikroelektronickych-aplikaci-s-r-o%2Fvedeni-evidence-a-objednavani-elektronickych-soucastek-na-pc-id311test

Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Jsme společnost zabývající se moderními technologiemi v oblastech identifikace, lokalizace, evidence a internetu věcí. Naše systémy denně používají stovky tisíc lidí po celém světě u zákazníků jako Škoda Auto, PUMA, ČVUT, ČEZ, mBank, LEGO a dalších. Naším cílem je vyvíjet chytrá inovativní řešení a být tak vždy o několik kroků před konkurencí. Podporujeme osobní rozvoj a poskytujeme prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci. Technici ocení přístup k nejmodernějším technologiím a podporu odborného kolektivu. Můžeš se s námi účastnit soutěže Do práce na kole nebo si zahrát ping-pong na naší zahradě. Pro všechny je dostupné občerstvení, dostatek tekutin i povzbuzovačů jako káva nebo třeba Club Maté.

Vedeni evidence a objednávaní elektronických součástek na PC

Title:Vedeni evidence a objednávaní elektronických součástek na PC
Místo působení:Pardubický kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:02.06.2021

Do naší pobočky v Pardubicích hledáme kolegu / kolegyni na pozici:
Vedení evidence a objednávaní elektronických součástek na PC

Na čem budete pracovat?
• Příprava elektronických součástek pro kusovou výrobu
• Objednávání součástek na sklad
• Vedení skladové evidence
• Vydávání materiálu do výroby

Bez čeho se neobejdete?
• Zkušenost z podobné pozice
• Svědomitost, pečlivost a spolehlivost
• Základní znalost práce na PC
• Dobrá znalost elektronických součástek – klasika, SMD atd.
• Orientace a zapálení pro IT a technologie výhodou

Co vás u nás čeká?
• Pohodové a neformální prostředí, úzký a přátelský kolektiv
• Práce na zajímavých zakázkách
• Pestrá a zajímavá pracovní náplň
• Dobré ohodnocení
• 5 týdnů dovolené, příspěvky na obědy a mnoho dalšího

Nástup možný ihned
Vhodné i pro absolventy

Benefity

Dovolená navíc
Občerstvení na pracovišti
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Sportovní vyžití
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Elektrotechnika a energetika | Pardubický kraj | 02.06.2021