%2Fnabidka-prace%2Fic-talents-international-s-r-o%2Fprimar-primarka-oddeleni-ldn-v-praze-id376test

iC Talents International s.r.o.

Primář/Primářka Oddělení LDN v Praze

Základní údaje

Title:Primář/Primářka Oddělení LDN v Praze
Místo působení:celá Česká republika
Obor: Zdravotnictví, farmacie
Datum:28.05.2024

Popis

Hledáme Primáře/Primářku Oddělení LDN v Praze.

"Spojeni láskou, péčí a nadějí – Léčíme srdcem"

Staňte se součástí týmu, který dává naději a péči našim pacientům.

Odpovědnosti:

• Vedení oddělení léčebny dlouhodobě nemocných
• Zajištění vysoké úrovně zdravotní péče a léčby
• Řízení lékařského týmu a koordinace jeho činnosti
• Spolupráce s ostatními odděleními a zdravotnickými zařízeními
• Rozvoj a implementace nových léčebných metod a postupů

Náplň práce:

• Poskytování komplexní zdravotní péče pacientům LDN
• Diagnostika a léčba chronických onemocnění
• Kontrola a zajištění správného chodu oddělení
• Školení a vzdělávání lékařského personálu
• Komunikace s rodinami pacientů a zajištění jejich informovanosti

Požadavky:

• VŠ vzdělání lékařského směru
• Specializovaná způsobilost se základním kmenem interním, všeobecného praktického lékařství, chirurgickým, neurologickým, urologickým nebo ortopedickým podle zákona č. 95/2004 Sb.

• Atestace z geriatrie výhodou
• Zdravotní způsobilost a bezúhonnost
• Licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře
• Minimálně 10 let praxe v oboru
• Řídící, komunikační a organizační schopnosti
• Kolegialita, schopnost týmové práce, empatie
• Nástup možný ihned

Nabízíme:

• Perspektivu dlouhodobého zaměstnání
• Atraktivní mzdové ohodnocení
• Příjemné pracovní prostředí, milý kolektiv a vstřícnost vedení kliniky k potřebám zaměstnanců
• 6 týdnů dovolené
• Kvalitní dotované stravování
• Možnost osobního rozvoje (kurzy, školení)
• Příspěvek z FKSP na dovolenou, sportovní a kulturní akce
• Možnost pronájmu služebního bytu v Praze za velmi výhodných podmínek

• Možnost být u projektu výstavby zcela nového, ultramoderního zařízení

Prosíme o zaslání Vašeho CV s aktuální fotografií. Děkujeme

Benefity

Dovolená navíc
Možnost bydlení ve firemním bytě
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Zdravotnictví, farmacie | celá Česká republika | 28.05.2024