%2Fnabidka-prace%2Fhumusoft-spol-s-r-o-%2Faplikacni-inzenyr-vyvojove-systemy-pro-automotive-id948test

HUMUSOFT, spol. s r.o.

HUMUSOFT s.r.o. je česká soukromá obchodní společnost založená v roce 1991. Od svého vzniku dělí společnost své síly rovným dílem mezi výrobu a prodej přístrojového a programového vybavení. Mezi oblasti zájmu společnosti patří řídicí technika, informační technologie, vědeckotechnický software, simulace technologických i podnikových procesů. Hlavním cílem společnosti je poskytovat zákazníkům komplexní služby.

Aplikační inženýr - vývojové systémy pro automotive

Základní údaje

Title:Aplikační inženýr - vývojové systémy pro automotive
Místo působení:Praha
Obor: Technické pozice
Datum:30.08.2022

Popis

• Hledáme nového kolegu do naší společnosti v Praze.
Vaší úlohou bude odborná prezentace a technická podpora prodeje systémů pro řízení a simulace v reálném čase firmy dSPACE v ČR a SR.
Budete součástí našeho technického týmu, s vysokou mírou samostatnosti.
Pokud vás zajímají špičkové technologie a jejich aplikace v průmyslu, u nás najdete zajímavou práci!

Náplň práce:

• odborná prezentace a technická podpora prodeje a prodej systémů pro řízení a simulace v reálném čase firmy dSPACE
• návrhy konfigurací systému
• semináře pro potenciální uživatele, příprava prezentací a demonstračních příkladů, účast na konferencích a výstavách, psaní, překlady a korektury odborných článků, ...
• školení uživatelů systému dSPACE
• technická podpora stávajících uživatelů systému dSPACE
• konzultační činnost, práce na inženýrských projektech
• podle potřeby a možností i základní aplikační/technická podpora dalších produktů prodávaných naší společností

Požadujeme:

• vysokoškolské vzdělání technického směru – elektrotechnika
• zkušenosti s návrhy elektronických systémů výhodou
• aktivní znalost angličtiny, němčina výhodou
• výborná znalost češtiny
• samostatnost a chuť učit se nové věci
• schopnost komunikace s uživateli
• prezentační schopnosti
• orientace v oblasti řízení a simulací a znalost systému MATLAB / Simulink je výhodou
• řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

• práce v neformálním prostředí menšího kolektivu
• práce v centru Prahy poblíž stanice metra Florenc
• po zapracování výhodné platové podmínky
• profesní růst
• 5 týdnů dovolené + 2 dny navíc o Vánocích
• zdravotní volno (Sick Days), studijní volno
• částečně možnost práce z domova
• příspěvek na stravování
• příspěvek na jazykové kurzy
• příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
• příspěvek na dovolenou

Benefity

Dovolená navíc
Homeoffice
Jazykové kurzy
Odborné vzdělávání
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Sick days
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile