%2Fnabidka-prace%2Fheidrive-s-r-o%2Foperator-vyroby-id1620198645test

Heidrive s.r.o.

Jsme výrobce elektromotorů a pohonů působící na českém trhu od roku 1995. Patříme do koncernu Allied Motion, který celosvětově vyvíjí, vyrábí a dodává inovativní pohony téměř do všech průmyslových odvětví jako je robotika, automatizace, letecký průmysl, zdravotní a laboratorní technika a ostatní zpracovatelský průmysl. V České republice se nachází výrobní závod, jehož součástí je navijárna motorů, CNC obrábění a koncová montáž. Dodáváme vysoce kvalitní výrobky přímo zákazníkům do celého světa. Jsme dynamická, rychle se rozvíjející firma se 100 zaměstnanci. Přidejte se k nám a rozvíjejte se s námi.

Operátor výroby

Základní údaje

Title:Operátor výroby
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:05.05.2021

Popis

Operátor(ka) pro výrobu elektromotorů (malých rozměrů)
Budete zaměstnáni přímo ve výrobní společnosti, nikoliv přes agenturu!

Co bude Vaším úkolem?

Na starost budete mít připojování kabelových svazků za pomoci moderních strojů a zařízení. Jedná se o zajímavé a perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti se silným zahraničním partnerem.

Co požadujeme?

Ochotu pracovat na 2 směny
Šikovné ruce a bystrost
Spolehlivost v docházce
Precizní a zodpovědný přístup k práci
Teamovou práci
Co nabízíme?

Práce vhodná pro ženy
Ergonomická pracovní místa a rotaci na pracovištích
Dostanete parťáka, který Vás na dané pozici zaučí, pohodlné ochranné pomůcky
Práce bez nočních směn a s volnými víkendy
Přesčasy jsou placené, popř. lze je vybrat
Pravidelné přehodnocování mzdy (po zkušební době a po roce na základě dosažené kvalifikace na pozici)
Výše prémií ovlivnitelná vaším výkonem
Zajištěné stravování přímo v areálu firmy + nápoje po celou směnu zdarma
Příspěvek na dopravu až 1.500,- Kč/měsíčně
Příspěvek na masáže
5 týdnů dovolené
Prémie za přítomnost

Ozveme se Vám prakticky ihned. Napíšeme či zavoláme všem uchazečům. Těšíme se na Vás!

VE FIRMĚ MÁME ZAVEDENÉ VŠECHNY DOSTUPNÉ OPATŘENÍ PRO OCHRANU PRACOVNÍKŮ PROTI KORONAVIRU COVID19.

Kontakt:

Kontaktní osoba: Gabriela Plaňková Adámková

Adresa: Heidrive s.r.o., Starý Klíčov 142, 345 01 Mrákov

Mob.: +420 776 458 000

Tel.: +420 379 738 111

Web: www.heidrive.cz

Benefity

Dovolená navíc
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Pitný režim
Pracovní oděv
Rozšířená dovolená
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Zdeněk Sysel

zdenek.sysel@heidrive.de email
602105481 mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Plzeňský kraj | 05.05.2021