%2Fnabidka-prace%2Fharnol-%26-partners-s-r-o%2Faccounting-consultant-senior-id785test

Harnol & Partners, s.r.o.

Harnol & Partners, s.r.o. je rychle se rozvíjející poradenskou společností poskytující svým tuzemským i zahraničním klientům služby v oblasti vedení účetnictví, mzdové agendy, daňového poradenství a auditu. Více informací naleznete na www.harnol.cz. Aktuálně hledáme do našeho 25 členného týmu kolegu/yni na pozici finanční účetní (accounting consultant)/mzdová účetní (payroll consultant).

Accounting Consultant senior

Základní údaje

Title:Accounting Consultant senior
Místo působení:Praha
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:01.05.2023

Popis

Požadujeme
- SŠ / VŠ vzdělání
- min. 2 roky praxe s kompletním zpracováním účetní agendy
- výbornou znalost účetní agendy a orientaci v oblasti účetních a daňových předpisů (DPH, daň z příjmů)
- pokročilou znalost MS Excel
- pokročilou znalost anglického jazyka
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- zájem o neustálé vzdělávání se v oboru
- zkušenosti s programem Helios Inuvio výhodou

Nabízíme
- samostatnou práci v přátelském malém kolektivu
- dobré finanční ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání
- nástup dle dohody
- místo pracoviště Praha 4 - Lhotka
- 40 000 - 55 000 Kč

Náplň práce
- samostatné vedení kompletní účetní agendy přidělených klientů
- vedení týmu účetních, plánování, delegace a kontrola práce členů týmu
- denní komunikace s klienty a příslušnými úřady
- zpracování měsíčních přiznání k DPH a reportů dle požadavků klienta
- zpracování pravidelných výkazů pro Český statistický úřad
- zpracování a kontrola cestovních příkazů
- zpracování měsíčních reportů dle požadavků klienta
- zpracování roční účetní závěrky a spolupráce s daňovým poradcem při přípravě přiznání k dani z příjmů
- zajišťování veškerých povinností vyplývajících z platné legislativy

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Praha | 01.05.2023