%2Fnabidka-prace%2Fgreen-gas-dpb-a-s%2Fobchodni-zastupce-id508test

Green Gas DPB, a.s.

Jsme společnost s více než 60letou tradicí podnikající v oblasti výroby elektrické energie a tepla, těžby a prodeje důlního a karbonského plynu, poskytování specializovaných inženýrských služeb, realizace povrchových i důlních vrtných prací a strojírenských činností.

Obchodní zástupce

Základní údaje

Title:Obchodní zástupce
Místo působení:Moravskoslezský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:22.05.2023

Jsme společnost s více než 60letou tradicí podnikající v oblasti výroby elektrické energie a tepla, těžby
a prodeje důlního a karbonského plynu, poskytování specializovaných inženýrských služeb, realizace
povrchových i důlních vrtných prací a strojírenských činností a přijmeme do svého týmu
kolegyni/kolegu na pracovní pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
Místo výkonu práce: Green Gas DPB, a.s., Rudé armády 637, 739 21 Paskov, okres Frýdek-Místek​ kraj

Náplň práce:

• rozvoj vztahů v segmentu klíčových zákazníků, poskytování kompletního zákaznického
servisu, zajištění zpětné vazby a podpora marketingu,
• příprava plánů, nabídek a vyjednávání obchodních podmínek spolupráce v oblasti dodávky
zemního plynu, elektřiny a tepla,
• příprava obchodních smluv a projednávání smluvní dokumentace se zákazníkem,
• analýza smluvních vztahů na dodávku energetických komodit a řízení dokumentace v CRM,
• příprava podkladů pro stanovení strategie tvorby cen,
• monitorování a analyzování trhu a vývojových trendů i aktivní vyhledávání nových
obchodních příležitostí v energetice, plynárenství a dalších činnostech v souladu se strategií a
plány společnosti,
• technicko-ekonomická analýza obchodních příležitostí v oblasti energetiky,
• optimalizace prodeje elektrické energie v souvislosti s poskytováním flexibility a služeb
výkonové rovnováhy.

Požadujeme:

• VŠ/SŠ vzdělání technického směru (energetika, elektrotechnika),
• praxe v oboru energetiky a teplárenství min 2 roky,
• orientaci v oblasti energetických trhů, přehled v nových technologiích, znalost legislativy,
• výborné organizační, vyjednávací a komunikační schopnosti,
• spolehlivost, ochota přinášet technická řešení a týmově spolupracovat,
• znalost anglického jazyka na úrovni B1/B2 výhodou,
• základní znalost MS Office,
• řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

• adekvátní mzdové odhodnocení odpovídající zkušenostem,
• zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou,
• příležitost k odbornému profesnímu a osobnímu růstu,
• pružná pracovní doba,
• velmi přátelské prostředí se stabilním kolektivem na pracovišti v Paskově,
• zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy a motivující systém benefitů: zkrácená pracovní
doba 37,5 h týdně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění až 26 400 Kč za rok,
stravenka v hodnotě 180 Kč/den, jubilejní odměny životní a pracovní, příspěvek na
volnočasové aktivity od 2 000 Kč do 7 000 Kč za rok, příspěvek na rekreaci dětí 2 000 Kč,
sick days a další,
• nástup možný ihned nebo dle dohody.

Benefity

Časová flexibilita
Dovolená navíc
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Sick days
Spolupráce na ambiciózních projektech
Sportovní vyžití
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Moravskoslezský kraj | 22.05.2023