%2Fnabidka-prace%2Ffresenius-kabi-horatev-cz-s-r-o%2Fspecialista-kvality-id846test

Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o.

Společnost Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o. je dceřinou společností Fresenius Kabi AG a je součástí mezinárodního koncernu Fresenius SE. Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o. se ve svém závodě v Hořátvi na Nymbursku zabývá výrobou transfuzních setů na odběr a zpracování krve. Je jedinou společností vyrábějící tyto sety v České republice a dodává své produkty zákazníkům na všech kontinentech. .

Specialista kvality

Základní údaje

Title:Specialista kvality
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Výroba a průmysl
Datum:13.05.2021

Společnost Fresenius Kabi Hořátev CZ s.r.o., výrobce zdravotnických prostředků hledá do týmu QA vhodného kandidáta na pozici Specialista kvality.

Místo výkonu práce: Fresenius Kabi Horatev s.r.o., Hořátev 104, 289 13 okres Nymburk

Pracovní náplň:
• spolupráce na tvorbě systému kvality v souladu s platnou legislativou a korporátními postupy vč. spolupráce na implementaci požadavků Nařízení o zdravotnických prostředcích (MDR)
• provádění procesních a produktových auditů
• analýza rizik dle ISO 14971
• spolupráce při řešení výrobních a zákaznických reklamací
• spolupráce při analýze vad, řešení problému a navrhování možností
• komunikace s příslušnými odděleními (hlavně výroba) i s externími firmami
• spolupráce na tvorbě a implementaci elektronického záznamu o šarži
• implementace korporátních postupů Integrity Dat v rámci firmy

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání (farmacie, chemie, nebo jiný technický směr)
• zkušenosti na obdobné pozici
• zkušenost se systémem systému řízení jakosti výhodou – ISO 9001, ISO 13485, SVP
• zkušenost se systémem TrackWise výhodou
• zkušenost s nastavováním procesů kvality
• organizační a komunikační dovednosti
• analytické myšlení
• samostatnost
• orientace na výsledek
• znalost práce na PC, Microsoft Office
• AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:
• zajímavou práci v rostoucí mezinárodní firmě
• moderní pracovní prostředí, práce s novými technologiemi
• možnost dalšího rozvoje, školení
• zaměstnanecké benefity: mobilní telefon, notebook, 13. plat fixní, 14. plat na základě hospodářských výsledků firmy, příspěvek na důchodové spoření a životní pojištění; dovolená 25 dnů, příspěvek na stravování

V případě, že Vás naše společnost i pozice zaujala, budeme moc rádi, když nám pošlete svůj profesní životopis s průvodním dopisem, kde objasníte svoji motivaci pro výkon této práce.

Benefity

13. plat
Mobilní telefon
Notebook
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Výroba a průmysl | Středočeský kraj | 13.05.2021