%2Fnabidka-prace%2Ffresenius-kabi-horatev-cz-s-r-o%2Fserizovac-udrzbar-id941test

Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o.

Společnost Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o. je dceřinou společností Fresenius Kabi AG a je součástí mezinárodního koncernu Fresenius SE. Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o. se ve svém závodě v Hořátvi na Nymbursku zabývá výrobou transfuzních setů na odběr a zpracování krve. Je jedinou společností vyrábějící tyto sety v České republice a dodává své produkty zákazníkům na všech kontinentech. .

SEŘIZOVAČ-ÚDRŽBÁŘ

Základní údaje

Title:SEŘIZOVAČ-ÚDRŽBÁŘ
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Technické pozice
Datum:22.07.2024

Společnost Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o. přední výrobce zdravotnických prostředků hledá nového kolegu na pozici SEŘIZOVAČ-ÚDRŽBÁŘ správa a údržba výrobních zařízení a linek.
Místo výkonu práce: Fresenius Kabi Horatev s.r.o., Hořátev 104, 289 13

Náplň práce:

• kontrola chodu výrobních linek a zařízení
• seřizování, diagnostika, opravy a řešení chyb výrobních zařízení
• práce s roboty na automatických linkách
• práce s kamerovými systémy

Požadavky na kandidáty:
• SOU/SŠ/Výuční list, elektrotechnické vzdělání

• orientace v dokumentaci
• technické myšlení
• základy práce na PC
• manuální zručnost
• ochota se dále vzdělávat, zodpovědnost
• ochota pracovat na 3 směnný provoz, víkendy

Nabízíme:

• zaměstnání v stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
• práce s klasickými i novými technologiemi
(mechanika, elektronika, pneumatika, roboty, PLC, kamerové systémy)
• mzda dle dohody, práce na HPP, nástup možný ihned
• 13. plat
• 14. plat dle hospodářských výsledků společnosti
• příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
• příspěvek na závodní stravování
• 5 týdnů dovolené
• zaškolení pod dohledem zkušeného pracovníka, podpora kolegů
• profesní rozvoj, odborná školení
• odpovídající platové ohodnocení
• vhodné i pro absolventy
• práci ve společnosti se zaměřením na péči o život a zdraví

V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

Benefity

Dovolená navíc
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | Středočeský kraj | 22.07.2024