%2Fnabidka-prace%2Ffee-transport-s-r-o%2Fdispecer-ka-jicin-id195test

FEE Transport s.r.o.

Jmenujeme se FEE Transport a každý den doručíme více než 500 malých i obrovských zásilek v naší republice i po celém světě. Zajišťujeme přepravu po silnicích, vzduchem i po vodě, organizujeme skladovou logistiku. Jsme česká firma, každým dnem rosteme a budujeme nové pobočky. Práce je u nás vždy dost. Je různorodá, zajímavá a plná výzev. Vážíme si pracovitosti a zakládáme si na příjemném pracovním prostředí. Ve firmě se na sebe usmíváme, pomáháme si, bavíme se, ale především umíme zabrat a pracujeme na společném úspěchu, který si všichni užíváme v rámci bohatých benefitů a odměn. Pokud chcete v životě něčeho dosáhnout, bude se vám u nás líbit. Velmi podporujeme růst a vzdělávání. Pracovitý a šikovný člověk u nás má velkou budoucnost i bez předchozí praxe a vysokých škol.

DISPEČER/KA - Jičín

Základní údaje

Title:DISPEČER/KA - Jičín
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Datum:17.05.2023

Chcete si vydělat slušné peníze? Jste komunikativní a nezaskočí Vás žádná výzva? U nás se dočkáte práce ve skvělém kolektivu, v krásném prostředí se spoustou výhod!
Jedná se o kolektivní práci v týmu, kde si všichni pomáháme a vzájemně se podporujeme.

Společnost FEE Transport, která patří mezi profesionály v oblasti dopravy a spedice, hledá kolegu/kolegyni na pozici Dispečer.
Zakládáme si na dobrém kolektivu a pěkném prostředí s benefity. Nyní do příjemného kolektivu z důvodu rozvoje přijmeme Vás!

CO POŽADUJEME:
• Pracovitost, vytrvalost a odhodlání
• Výborné komunikační schopnosti
• Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí
• Dobrou znalost práce PC
• Nebát se komunikovat s klienty a dopravci po telefonu
• Obchodního ducha
• Pečlivost

CO JE VÝHODOU:
• Praxe v oboru
• Anglický nebo německý jazyk – popřípadě jakýkoliv cizí jazyk
• Znalost odborné databanky, transporeon

CO VÁS ČEKÁ:
• Perfektní pracovní tým
• Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna)
• Parkování přímo u budovy

NABÍZÍME:
• Jistá práce na HPP
• Při dobrých pracovních výsledcích zkrácená pracovní doba
• Pravidelné zvyšování dnů dovolené
• Po zapracování možnost Home office
• Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti
• Příležitost pro vzdělání
• Možnost kariérního růstu
• Stravenky
• Firemní akce, zájezdy, večírky
• Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte…)
• 13. a 14. plat
• Příspěvek na dovolenou
• Ovocné svačinky a káva na pracovišti

FEE TRANSPORT s.r.o., Křižíkova 1099, 506 01 Jičín
Více informací o nás získáte na webu: www.kariera.feetransport.cz

Benefity

Homeoffice
Občerstvení na pracovišti
Odborné vzdělávání
Pitný režim
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Rozšířená dovolená
Společenské akce
Spolupráce na ambiciózních projektech
Sportovní vyžití
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Doprava a logistika | Královéhradecký kraj | 17.05.2023