%2Fnabidka-prace%2Fexplosia-a-s%2Fdelnik-ve-vyrobnim-useku-id362test

Explosia a.s.

Explosia a.s. je výrobní a obchodní společností působící především v oblasti výroby výbušnin a služeb spojených s aplikací energetických materiálů pro civilní i vojenské použití. Jsme jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v Pardubickém kraji a mezi naše cíle patří výroba kvalitních produktů. Vážíme si svých zaměstnanců, protože se významně podílejí jak na hospodářských výsledcích, tak na budování dobrého jména firmy. Od našich zaměstnanců očekáváme především chuť do práce, zájem učit se nové věci, spolehlivost, nekonfliktnost, týmového ducha, loajalitu, samostatnost a zodpovědnost.

Dělník ve výrobním úseku

Základní údaje

Title:Dělník ve výrobním úseku
Místo působení:Pardubický kraj
Obor: Chemie
Datum:12.03.2021

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Dělník ve výrobním úseku.
Místo výkonu práce: EXPLOSIA a.s., Semtín 107, PSČ 530 02 Pardubice

Pracovní náplň:
• obsluha chemických strojů a zařízení určeného k výrobě výbušnin
• manipulace s těžkými břemeny (práce vhodná pro muže)
• obsluha dopravního a zásobovacího zařízení
• činnosti související s přepravou, skladováním, balením, ničením a zkoušením výbušnin

Požadujeme:
• manuální zručnost
• fyzická zdatnost
• pečlivost a spolehlivost
• dobrý zdravotní stav
• výpis z rejstříku trestů
• ochotu pracovat ve směnném provozu
• střední odborné vzdělání, chemický obor výhodou

Nabízíme:
• hlavní pracovní poměr na plný úvazek
• motivační složku mzdy – osobní hodnocení
• odměnu za doporučení nového zaměstnance, čtvrtletní a roční odměny
• možnost profesního růstu, vzdělávání a rozvoj
• zaměstnanecké výhody – dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty

Mzda:
• až 30 000 Kč

Benefity

Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Chemie | Pardubický kraj | 12.03.2021