%2Fnabidka-prace%2Fexpert-publishing-group-s-r-o%2Fredaktor-konzultant-pro-evropske-fondy-id868test

Expert Publishing Group s.r.o.

Jsme mediální skupina Expert Publishing Group, a díky dlouhodobému dynamickému růstu se řadíme mezi největší mediální domy v oblasti expertních specializovaných médií. Věnujeme se kvalitní a moderní žurnalistice, která poskytuje čtenářům jedinečnou informační hodnotu. Naším cílem není pouze informovat. Snažíme se především zasadit fakta do souvislostí, což umožňuje hlubší pochopení jednotlivých událostí. Naše tituly jsou proto postaveny na nejlepších českých expertních novinářích a úzce spolupracujeme také s odborníky. Témata, o kterých píšeme, mají nadnárodní charakter, a proto postupně přecházíme i na anglické mutace. Tím se otevíráme zahraničním čtenářům, a naše práce má v našich odborných tématech celoevropský dopad.

Redaktor, Konzultant pro evropské fondy

Základní údaje

Title:Redaktor, Konzultant pro evropské fondy
Místo působení:Praha
Obor: Informační služby, publicistika, cizí jazyky
Datum:22.07.2024

Jsme mediální skupina Expert Publishing Group, jedním z největších mediálních domů v oblasti specializovaných médií, jehož součástí jsou média Security Magazín, RAILTARGET a Deník Vektor. Nabízíme kvalitní žurnalistiku, která zasazuje fakta do souvislostí a poskytuje čtenářům hlubší pochopení událostí. Naše tituly jsou tvořeny špičkovými českými novináři a odborníky, a díky přechodu na anglické verze získávají nadnárodní dosah.

Připojte se k nám jako specialista na evropské dotace a buďte součástí týmu s celoevropským vlivem!

Náplň práce:
• Vytváření odborných článků a sběr materiálů k jejich tvorbě
• Spolupráce na projektech v různých domluvených oborech
• Účast a příprava na jednání s klienty, komunikace se zákazníky
• Plnění různorodých úkolů dle potřeby

Požadavky:
• Minimálně středoškolské vzdělání
• Výborné uživatelské dovednosti při práci s PC (MS Word, Excel)
• Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
• Výborná znalost anglického jazyka, schopnost písemné komunikace v češtině a angličtině, ideálně na úrovni C1
• Samostatnost i týmová spolupráce, zodpovědnost za vlastní práci, aktivní přístup k řešení problémů
• Ochota se neustále vzdělávat a učit nové věci

Výhodou:
• Znalost železničního prostředí
• Řidičský průkaz skupiny B
• Znalost německého jazyka

Nabízíme:
• Pracovní smlouvu na plný úvazek nebo možnost práce na IČO
• Platové ohodnocení dle individuální dohody
• Pravidelné služební cesty do Bruselu
• Flexibilní pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• Možnost dalšího vzdělávání
• Stabilní pracovní pozici s možností profesního růstu
• Firemní teplé obědy a občerstvení

NEZAPOMEŇTE NÁM POSLAT SVŮJ ŽIVOTOPIS, RÁDI SE S VÁMI POTKÁME!

Benefity

Časová flexibilita
Dovolená navíc
Občerstvení na pracovišti
Odborné vzdělávání
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Informační služby, publicistika, cizí jazyky | Praha | 22.07.2024