%2Fnabidka-prace%2Fengel-cz-s-r-o%2Fprodejce-automatizace-%25e2%2580%2593-region-morava-50-000-%25e2%2580%2593-70-000-kc-provize-id853test

ENGEL CZ, s.r.o.

Společnost ENGEL CZ, s.r.o. byla založena v roce 1992 jako dceřiná společnost rakouské firmy ENGEL Austria GmbH. Jsme světovou jedničkou na trhu ve výrobě vstřikovacích strojů, včetně automatizace. Našich 9 výrobních závodů se nachází v Evropě, Americe a Asii. Dále máme 30 poboček a 60 zastoupení po celém světě.

PRODEJCE AUTOMATIZACE – region MORAVA 50 000 – 70 000 Kč +provize

Title:PRODEJCE AUTOMATIZACE – region MORAVA 50 000 – 70 000 Kč +provize
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:16.04.2023

Hledáme do týmu PRODEJCE AUTOMATIZACE na Moravě

Náplň práce:
• převzetí stávajících zákazníků, jejich podpora
• aktivní akvizice nových zákazníků
• prezentace produktů a služeb, tvorba nabídek a příprava obchodních smluv
• technická podpora k produktům
• úzká spolupráce s prodejcem vstřikovacích strojů v daném regionu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického směru
• technické znalosti v oblasti automatizace/robotizace výhodou
• znalost anglického jazyka na dobré úrovni slovem i písmem, znalost německého jazyka výhodou
• výborné prodejní a komunikační dovednosti, orientace na zákazníka a výsledek
• příjemné, reprezentativní vystupování
• znalost práce na PC
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• příjemný kolektiv a přátelskou atmosféru v zázemí stabilní rodinné společnosti
• týden dovolené nad rámec ZP
• odpovídající finanční ohodnocení, variabilní složku na základě dosažených výsledků
• home office
• služební automobil i k soukromým účelům, mobil, notebook
• možnost dalšího vzdělávání
• další zaměstnanecké benefity, jako např. MultiSport karta

Platové rozmezí: 50 000 – 70 000 Kč + po zapracování prémie (provize z prodaného)

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Jihomoravský kraj | 16.04.2023