%2Fnabidka-prace%2Fenaspol-a-s%2Finvesticni-technik-id461test

Enaspol a.s.

Investiční technik

Základní údaje

Title:Investiční technik
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Strojírenství
Datum:07.06.2023

Enaspol a. s. je tradiční českou chemickou společností, která je předním evropským výrobcem povrchově aktivních látek (tenzidů) a pomocných přípravků pro různá průmyslová odvětví.

Přijmeme investičního technika pro odbornou a administrativní podporu investičních projektů v rámci chemického inženýrství a závodní infrastruktury.

Náplň práce
* administrace investičních projektů
* řešení specifických technických úkolů
* podpora pro oddělení údržby
* spolupráce na vývoji technologie při zavádění nových výrobků
* tvorba a aktualizace technické dokumentace, participace na vývoji software pro údržbu

Požadavky
* VŠ vzdělání v oboru strojním, praxi min. 2 roky
* orientaci ve strojní a stavební dokumentaci, umění číst PFD a P&ID schémata
* znalost SW MS Office, MS Visio, MS Edge, ProfiCAD /AutoCAD
* znalost chemicko-inženýrských aparátů, základní znalosti armatur a přírub
* základní znalosti dimenzování a návrhy potrubních tras dle ČSN a DIN, projektové zkušenosti v rámci svařování metody 111, 136, 141 aj.
* znalost rozdělení ocelí, litin a barevných kovů dle ČSN, DIN a jejich použití v chemickém průmyslu
* základní povědomí o obrábění kovů a jeho metodách
* základní znalosti hydrodynamiky viskózních kapalin
* znalost AJ min. na úrovni B2 - C2
* řidičský průkaz sk. B
* profesionální vystupování & pozitivní komunikace
* flexibilita, spolehlivost, vlastní iniciativa a schopnost práce v týmu

Nabízíme
* stabilní zázemí české rodinné firmy s pobočným závodem v Německu
* atraktivní finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem po zkušební době
* firemní benefity v podobě 13. platu
* příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění, vstřícný a flexibilní přístup
* platový a kariérní růst

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Ústecký kraj | 07.06.2023