%2Fnabidka-prace%2Feltraf-a-s%2Fucetni-id237test

ELTRAF, a.s.

ELTRAF, a.s. byla založena 25.10.1994. Hlavním cílem bylo zvládnout výrobu kioskových trafostanic VN/NN, pro užití v distribučních rozvodech elektrické energie. Firma rychle získala pozici nejvýznamnějšího, ryze českého dodavatele kompaktních trafostanic.

Učetní

Základní údaje

Title:Učetní
Místo působení:Praha
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:10.07.2024

Společnost ELTRAF, a.s., výrobce blokových trafostanic vn/nn a technologických kontejnerů přijme do svého týmu novou kolegyni či kolegu na níže uvedenou pozici.

ÚČETNÍ

Náplň práce:

• vedení finančního a provozního účetnictví firmy
• vedení pokladny
• sestavování přiznání DPH, KH a SH
• sledování saldokont
• sběr dat pro personalistiku
• vedení provozních evidencí
• příprava podkladů (pro audit, inventury)

Nabízíme:

• zajímavou práci v neustále se rozvíjející společnosti
• možnost profesního růstu
• zaměstnanecké benefity (stravenky, dovolená nad rámec zákoníku práce)

Požadujeme:

• ukončené SŠ vzdělání ekonomického zaměření
• praxi ve vedení podvojného účetnictví
• případná znalost programu Helios výhodou, nikoliv však podmínkou, zaučíme

Nástup:
Ihned/dohodou,
nástupní plat 40 000,- po zkušební době navýšení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis prostřednictvím odpovědi na tento inzerát.

Benefity

Dovolená navíc
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Praha | 10.07.2024