%2Fnabidka-prace%2Felektromontaze-s-r-o%2Fprojektant-elektro-id696test

ELEKTROMONTÁŽE s.r.o.

Firma byla založena v roce 1990 a od počátku své činnosti byla zaměřena zejména na služby energetickým společnostem, obcím a developerům, i drobným stavebním subjektům a rozšiřuje působnost i na realizaci menších síťových projektů. Bezpečnost a efektivita práce pro nás vždy byla na prvním místě a inovace jsou tedy nedílnou součásti firmy. Velkou část zisku vracíme do investic ve firmě, zejména do mechanizace, techniky a budování pracovního zázemí.

PROJEKTANT elektro

Základní údaje

Title:PROJEKTANT elektro
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:02.02.2021

Firma Elektromontáže s.r.o. zajišťující projekty, montáže, údržbu a revize v oblasti energetiky ve Středočeském kraji hledá hledá nového kolegu na pozici PROJEKTANT elektro.
Sídlo firmy: Lety u Dobřichovic, Praha-západ

Náplň práce:
• Projekční práce na přidělených zakázkách
• Jednání s účastníky staveb

Požadujeme:
• Elektro vzdělání
• Práce na PC - vyšší úroveň MS Word, MS Excel
• Řídící a organizační schopnosti
• Důslednost
• Komunikativnost
• Řidičský průkaz
• Aktivní přístup a samostatnost
• Tvůrčí a praktické myšlení
• Vyhláška 50/1978 Sb, §6 a §10 – je výhodou
• Znalost software MicroStation - je výhodou
• Znalost legislativy – elektrizační zákon, stavební a občanský zákoník - je výhodou

Nabízíme:
• Zázemí stabilní české společnosti rodinného charakteru s perspektivou
• Přátelský kolektiv
• Platové ohodnocení v závislosti na výkonu
• Možný odborný růst (elektro způsobilost až do §8 v.50/1978 Sb., zkoušky revizního technika, autorizace)
• Příspěvek na stravné
• Náborový příspěvek ve výši 30.000,- Kč vyplácený postupně během třech let
• 13. plat

Benefity

13. plat
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Elektrotechnika a energetika | Středočeský kraj | 02.02.2021