%2Fnabidka-prace%2Fdopravni-podnik-mest-liberce-a-jablonce-nad-nisou-a-s%2Fmistr-vozovny-tramvaji-id792test

Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.

Jsme největší společnost v majetku měst Liberce a Jablonce nad Nisou. Provozujeme MHD v Liberci a v některých přilehlých obcích včetně tramvajové linky do Jablonce nad Nisou.

MISTR vozovny tramvají

Základní údaje

Title:MISTR vozovny tramvají
Místo působení:Liberecký kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:29.07.2024

Vaším úkolem bude:
• Řízení týmu zaměstnanců při údržbě tramvají.

Požadujeme:
• SŠ vzdělání v elektro oboru
• odborná způsobilost k výkonu činnosti na el. zařízení dle NV 194/2022 Sb. (dříve vyhl. 50/1978 Sb.)
• znalostní práce na PC - MS Office, Word, Excel
• zkušenosti s vedením kolektivu zaměstnanců
• dobrou pracovní morálku

Nabízíme:
• práci na hlavní pracovní poměr
• zázemí stabilní společnosti
• možost získání oprávnění k řízení tramvaje
• firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné jízdné pro zaměstnance i rodinné příslušníky, příspěvky na penzijní/životní pojištění
• jednosměnný provoz (od 6 do 14 hod.)

Mzda: 45 – 50 tis. Kč

Nástup možný ihned (případně dohodou)

Kontaktní osoba k pozici

Jana Nováková
HR

uchazeci@ameba.eu email
n/a mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Liberecký kraj | 29.07.2024