%2Fnabidka-prace%2Fdirect-media-s-r-o%2Ffrezar-na-triosou-frezku-id250test

DIRECT MEDIA s.r.o.

Historie Direct Media, společnost s ručením omezeným, byla založena 5. 10. 1995. Od počátku se profilovala jako produkční firma se zaměřením především na reklamní a filmovou tvorbu. Neustále se zvyšující požadavky zákazníků v průběhu let vedly k rozšíření nabídky služeb a výroby až do současného stavu. Současnost Direct Media, společnost s ručením omezeným, je rozdělena na jednotlivé produkční divize : VÝROBA REKLAM - komplexní služby v oblasti indoor a outdoor reklamy EXPO - realizace veletržních expozic v celé Evropě INSTORE - specializované reklamní zařízení pro obchodní řetězce VLAJKY - výroba vlajek, muších křídel a ostatních reklamních textilií DRES.CZ - výroba sportovních dresů

Frézař na tříosou frézku

Základní údaje

Title:Frézař na tříosou frézku
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Technické pozice
Datum:17.05.2023

Direct Media s. r. o. působí na trhu již 27 let s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti reklamní a filmové tvorby. Postupem let jsme rozšířili svou nabídku služeb a v současné době jsme rozděleni na několik produkčních divizí. Pro oddělení výroby reklamy přijmeme do jednosměnného provozu:

Frézaře na tříosou frézku
Místo výkonu práce: Špitálka 49/8, Brno – Trnitá

Náplň práce:

• frézování na tříosé frézce
• obsluha, údržba a úklid stroje
• jednosměnný provoz

Požadujeme:

• manuální zručnost
• technické myšlení
• pečlivost
• samostatnost
• zodpovědnost

Velkou výhodou je:

• praxe na CNC frézkách
• znalost grafických programů (Corel, případně Illustrator)

Nabízíme:

• odborné zaškolení
• zajímavé platové ohodnocení odrážející zkušenosti a praxi
• po zaučení/zapracování možnost navýšení měsíční mzdy
• motivační bonusy
• věrnostní bonusy
• možnosti odborného růstu
• práci v příjemném kolektivu v nových, moderních prostorách
• příspěvek na stravování
• pitný režim

Nástup možný ihned.

Benefity

Odborné vzdělávání
Pitný režim
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | Jihomoravský kraj | 17.05.2023