%2Fnabidka-prace%2Fdho-s-r-o%2Fobchodni-zastupce-30-000-60-000-kc-id671test

DHO s.r.o.

DHO s.r.o. je společnost zabývající se vývojem moderních systémů se zaměřením na zvýšení rychlosti a efektivity práce.

Obchodní zástupce - 30 000 - 60 000 Kč

Základní údaje

Title:Obchodní zástupce - 30 000 - 60 000 Kč
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:01.11.2022

Jste schopný obchodník a hledáte práci, v které může vaše mzda růst každým měsícem nahoru podle vašich prodejů?
Jsme úspěšná firma, která se zabývá prodejem satelitního sledování vozidel a marketingových databází.
Obchodník u nás získá jak fixní plat dle zkušeností, tak provize z paušálních plateb nových, ale i stálých zákazníků, a to po celou dobu spolupráce.

Hledáme obchodníka jak na HPP nebo ŽL, který přispěje k dalšímu růstu společnosti.

Náplň práce
* plánování a realizace marketingových strategií
* prodej a prezentace elektronické knihy jízd, marketingových databází
* akvizice nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
* tvorba cenových nabídek
* předkládání výsledků vedení společnosti
Požadavky
* výhoda praxe v prodeji
* orientaci na výsledky
* spolehlivost
* komunikativnost a příjemné vystupování
* vlastní automobil výhodou
* dobrá znalost práce na PC

Nabízíme
* zajímavou práci v perspektivní firmě
* základní plat a odpovídající provize z prodeje
* mobilní telefon s neomezeným voláním
* flexibilní pracovní doba
* notebook
* práce na HPP nebo ŽL
* místo výkonu práce: Brno
* práce vhodná i pro absolventy

Benefity

Mobilní telefon
Notebook
Pružná pracovní doba
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Jihomoravský kraj | 01.11.2022