%2Fnabidka-prace%2Fcws-s-r-o%2Foperator-stroju-v-plastikarske-vyrobe-id112test

CWS s.r.o.

Společnost CWS spol. s r.o. je výrobně-obchodní společnost, která se zabývá vývojem a výrobou především plastových produktů pro ochranu kabelů a jiných inženýrských sítí. Mezi naše největší odběratele patří firmy zabývající se výstavbou soustav distribuce elektrické energie, optických telekomunikačních sítí a zabezpečovacích a signalizačních systémů v dopravě. Mezi naše tradiční zákazníky pak patří distribuční společnosti jako AŽD, ČEZ, E.ON, telefonní operátoři a renomované stavební firmy u nás i v zahraničí.

Operátor strojů v plastikářské výrobě

Základní údaje

Title:Operátor strojů v plastikářské výrobě
Místo působení:Vysočina
Obor: Strojírenství
Datum:26.05.2021

Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu na pozici Operátor strojů v plastikářské výrobě.
Místo výkonu práce: CWS s.r.o., Nádražní 4, 584 01 Ledeč nad Sázavou

Co Vás čeká:
• příprava a seřízení výrobního zařízení
• zajišťování nastavení a řízení vytlačovacích linek na PVC a PE profily
• řešení technických a technologických problémů ve výrobě
• spolupráce na optimalizaci výroby
• kontrolní činnosti spojené s hotovými výrobky
• odpovědnost za dodržení technologického postupu vytlačování plastů dle parametrů výrobků a dle výrobní dokumentace
• vedení pracovní směny (3 směnný provoz)
• vedení pracovní agendy
• práce je vhodná jen pro muže

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:
• SOŠ, SOU vzdělání technického směru
• manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
• vhodné i pro absolventy s odpovídající teoretickou přípravou

Co Vám můžeme nabídnout:
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr se zkušební lhůtou
• zaměstnání u dynamicky se rozvíjející střední firmy (do 50 zaměstnanců)
• moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• 4 týdny dovolené

Zaměstnanecké benefity:
• stravenkový paušál
• měsíční prémie za výrobní výsledky až do výše 10 000 Kč
• bonusy za mimořádně vykonanou práci
• příspěvek na penzijní pojištění
• vzdělávací kurzy
• odměna za plnou docházku až 2000 Kč měsíčně
• mzda 30 000+10 000 Kč/měsíc

Benefity

Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Vysočina | 26.05.2021