%2Fnabidka-prace%2Fcri-consulting-s-r-o%2Fzamecnik-pouze-ranni-smena-id812test

CRI Consulting s.r.o.

Jsme personálně poradenskou společností, orientující se na vyhledávání odborníků různých profesí a oborů. Provozujeme kariérní portál ameba.eu se zaměřením na personální marketing.

ZÁMEČNÍK - pouze ranní směna

Základní údaje

Title:ZÁMEČNÍK - pouze ranní směna
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:06.06.2023

Pro našeho klienta, českou společnost s mezinárodním působením v oblasti vývoje, výroby a prodeje strojírenských produktů hledáme vhodného kandidáta na pozici ZÁMEČNÍK - pouze ranní směna.
Region Brno

Náplň práce:
• Kompletace a montáž mechanických komponent nástaveb nákladních aut
• Opravy mechanických závad

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání technické směru
• Praxi na obdobné pozici podmínkou
• Schopnost číst technickou dokumentaci
• Svářečský průkaz výhodou
• Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
• Zaměstnání v jednosměnném provozu
• Stravenkový paušál ve výši 100 CZK/den
• Motivující mzdové ohodnocení navázané na výkon
• Stabilní zámezí prosperující rodinné české společnosti s unikátním know-how a podílem exportu nad 90%
• Možnost uplatnění profesních zkušeností a jazykových znalostí v mezinárodním prostředí
• Podporu profesního růstu a vlastní iniciativy
• Motivující finanční ohodnocení
• Odborné a jazykové vzdělávání
• Další benefity (týden dovolené navíc, výhodné mobilní tarify, příspěvek do kafetérie, závodní stravování atp.)

Benefity

Dovolená navíc
Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Jihomoravský kraj | 06.06.2023