%2Fnabidka-prace%2Fcri-consulting-s-r-o%2Fmanazer-vyroby-id979test

CRI Consulting s.r.o.

Jsme personálně poradenskou společností, orientující se na vyhledávání odborníků různých profesí a oborů. Provozujeme kariérní portál ameba.eu se zaměřením na personální marketing.

MANAŽER VÝROBY

Základní údaje

Title:MANAŽER VÝROBY
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Management
Datum:06.11.2022

Pro našeho klienta, českou společnost s mezinárodním působením v oblasti vývoje, výroby a prodeje hi-tech elektronických systémů hledáme vhodného kandidáta na pozici MANAŽER VÝROBY.
Region Brno

Náplň práce:
• Řízení a koordinace oddělení technologie, plánování a výroby (odpovědnost za bezproblémový chod výroby, plánování a plnění cílů)
• Optimalizace výrobních procesů a dodržování kvality výroby
• Podílení se na nápravných opatřeních ve vztahu k nekvalitě a neefektivitě výroby
• Odpovědnost za BOZP + PO a dodržování dalších norem
• Spolupráce s dalšími odděleními, administrativa, reporting

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání elektro-technického směru
• Prokazatelné zkušenosti v technické vedoucí pozici – min. 5 let a všeobecný přehled v technické oblasti podmínkou
• Prokazatelné zkušenosti se zvyšováním výrobní produktivity a efektivity
• Organizační a manažerské dovednosti
• Pokročilou znalost AJ podmínkou, další jazyky výhodou
• Schopnost řešit problémy, rozhodovat, vyhodnotit priority a řídit změny
• Aktivní přístup k sebevzdělávání a rozvoji svých podřízených

Nabízíme:
• Stabilní zámezí prosperující rodinné české společnosti s unikátním know-how a podílem exportu nad 90%
• Možnost uplatnění profesních zkušeností a jazykových znalostí v mezinárodním prostředí
• Podporu profesního růstu a vlastní iniciativy
• Služební cesty po celém světě
• Motivující finanční ohodnocení
• Odborné a jazykové vzdělávání
• Další benefity (týden dovolené navíc, možnost občasné práce z domova, stravenkový paušál, výhodné mobilní tarify, příspěvek do kafetérie, atp.)

Benefity

Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Spolupráce na ambiciózních projektech
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Management | Jihomoravský kraj | 06.11.2022