%2Fnabidka-prace%2Fcri-consulting-s-r-o%2Fcnc-obrabec-35-000-az-55-000-kc-%25e2%2580%2593-vhodne-pro-juniory-i-zkusene%21-id151test

CRI Consulting s.r.o.

Jsme personálně poradenskou společností, orientující se na vyhledávání odborníků různých profesí a oborů. Provozujeme kariérní portál ameba.eu se zaměřením na personální marketing.

CNC Obráběč (35 000 až 55 000 Kč) – Vhodné pro juniory i zkušené!

Title:CNC Obráběč (35 000 až 55 000 Kč) – Vhodné pro juniory i zkušené!
Místo působení:Vysočina
Obor: Strojírenství
Datum:27.06.2024

Hledáme nadšeného CNC operátora se smyslem pro detail a přesnost!
Budete mít příležitost pracovat na výrobě vysoce přesných dílců například do leteckých motorů.

Náplň práce:

• Seřízení a obsluha CNC obráběcích strojů při frézování, soustružení a vrtání strojních součástí.
• Výroba dílů dle výrobní dokumentace.
• Příprava nástrojů, základní údržba a nastavení obráběcího stroje.
• Zajišťování drobných zámečnických prací spojených s dokončením a kontrolou.
• Dvou až třísměnný provoz dle potřeb výroby s volnými víkendy.

Tato pozice je skvělou příležitostí jak pro ostřílené mazáky, kteří již mají zkušenosti s CNC stroji, tak i pro juniory, které rádi zaučíme a poskytneme jim veškerou potřebnou podporu.

Požadujeme:

• Praxe na CNC strojích je velkou výhodou

Nabízíme:

• Základní mzda 32 000 - 48 000 Kč dle zkušeností a kvality odváděné práce
• Mzda s odměnami 35 000 až 55 000 Kč
• Možnost placených přesčasů
• 13. a 14. mzda
• Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 pracovních dní)
• 23 dní dovolené
• Volné víkendy
• Dobrou dopravní obslužnost MHD (zastávka přímo u vstupu do podniku)
• Hlídané parkoviště pro soukromá vozidla, motorky i kola zaměstnanců
• Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
• Odměna za splněnou docházku (2 000 Kč/kvartál)
• Dotované stravování v kantýně (výběr ze 7 obědů, ceny již od 45 Kč)

Místo výkonu práce: Velká Bíteš

Benefity

13. plat
Dovolená navíc
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile