%2Fnabidka-prace%2Fcountry-life-s-r-o%2Fkvalitarka-kvalitar-id613test

COUNTRY LIFE s.r.o.

V Nenačovicích u Berouna funguje od roku 2003 ekologické centrum Country Life. Jeho součástí je sídlo firmy, vzorková prodejna, biopekárna, ekofarma a balírna, donedávna také velkoobchodní sklad. Ekocentrum vzniklo přestavbou bývalého kravína na nízkoenergetickou budovu a přistavěním nové části, tzv. Archy, která má parametry pasivního domu. Jedná se o první pasivní dům postavený v ČR. Ekocentrum je také místem konání každoročních zářijových Biodožínek.

Kvalitářka/Kvalitář

Základní údaje

Title:Kvalitářka/Kvalitář
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Potravinářství
Datum:27.04.2023

Do našeho velkoobchodního skladu COUNTRY LIFE s.r.o. v Rudné u Prahy přijmeme kolegyni/kolegu na pozici Kvalitářka/Kvalitář na HPP.

Náplň práce:
• Budete zodpovědný za stanovení systému řízení kvality v souladu s dosažením stanovených cílů kvality
• Tvorba, řízení a zlepšování systému kvality dle norem kvality nebo oborových standardů
• Podpora požadavků zákazníků uvnitř organizace, odpovědnost za navrhování možností zlepšování systému řízení kvality
• Tvorba interních směrnic a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování
• Plánování a kontrola provádění pravidelných interních auditů dle požadavků norem kvality nebo odvětvových standardů
• Vyhodnocení interních auditů kvality, definování příčin neshod, stanovení nápravných a preventivních opatření, jejich implementace, sledování účinnosti
• Provádění externích auditů dodavatelů. Spolupráce s auditory při externím auditu a koordinace osob a útvarů při poskytování součinnosti auditního týmu
• Tvorba podkladů, zpráv a reportů z interních a externích auditů pro vedení organizace
• Šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků
• Školení zaměstnanců v oblasti kvality

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v oboru kvality potravin
• Velmi dobrá znalost ISO 9001, znalost norem a systémů HACCP, BRC, IFS, BIO
• Angličtina na komunikační úrovni
• Znalost základních metodik vč. mikrobiologických rozborů
• Znalost práce se softwarem Abra výhodou
• Řidičské oprávnění – skupina B
• Potravinářský průkaz
• Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
• Zajímavou práci v české rodinné firmě s třicetiletou tradicí
• Hrubou mzdu 35 000 až 40 000 Kč
• 25 dní dovolené
• Slevu na produkty ve firemních provozovnách
• Multisport kartu za výhodnou cenu
• Stravenky
• Po 1 roce u nás, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

V případě zájmu nám pošlete svůj strukturovaný životopis s fotografií. Děkujeme!

Benefity

Dovolená navíc
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Příspěvek na penzijní připojištění
Slevové programy
Sportovní vyžití
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Potravinářství | Středočeský kraj | 27.04.2023