%2Fnabidka-prace%2Fcomguard-a-s%2Fprodukt-manazer-%25e2%2580%2593-b2b-pro-bezpecnost-it-brno-id247test

COMGUARD a.s.

Společnost COMGUARD a.s. se od roku 2006 v roli Value Added Distributora (B2B) specializuje na oblast IT bezpečnosti, produktů a služeb, a s tím související podporu partnerského prodeje.

Produkt Manažer – B2B pro bezpečnost IT - BRNO

Základní údaje

Title:Produkt Manažer – B2B pro bezpečnost IT - BRNO
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:26.04.2023

Máte obchodí zkušenosti? Zajímá vás obor IT bezpečnost? Chcete dostat prostor k realizaci obchodní strategie pro TOP výrobce na trhu od marketingu až k samotné realizaci? Dokážete navazovat a rozvíjet obchodní vztahy?

Přidejte se k nám, společnost COMGUARD a.s. je Value Added Distributora (B2B) specializující se na IT bezpečnost.

Dostanete šanci nastavit si vlastní strategii propagace a prodeje významných světových výrobců v oblasti IT bezpečnosti. Pokud vás láká komunikace, obchod, marketing a budování vztahů s obchodními partnery, tak čtěte dál!

Popis pozice
• produktový management 3 vybraných výrobců
příprava a realizace obchodního strategie
• spoluvytváření a realizace marketingového plánu
• reprezentace společnosti a přidělených značek v regionu
• nepřímý prodej produktů a služeb v oblasti bezpečnosti IT
• jednání s potenciálními i stávajícími obchodními partnery
• vyhledávání nových obchodních partnerů, jejich školení, spolupráce na obchodních případech partnerů
• vyhledávání obchodních příležitostí, prezentace na konferencích a workshopech, školení a rozvoj partnerů
• spolupráce se světovými leadery v oblasti IT bezpečnosti

Požadujeme
• min. SŠ vzdělání - praxe v oblasti obchodu alespoň 2 roky
• obchodní myšlení, klientský přístup
• znalost IT (výhodou)
• koncepční myšlení, strategický přístup, strukturovanost, důslednost
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• řidičský průkaz skupiny B, praxe v řízení
• dobrou uživatelskou znalost PC: MS Office a Internet
• znalost AJ (slovem i písmem na komunikativní úrovni)
• bezúhonnost

Nabízíme
• velký prostor na seberealizaci a volbu obchodní strategie
• příležitost stát se odborníkem v oblasti bezpečnosti ICT
• odpovídající finanční ohodnocení a výkonnostní bonusy bez horního limitu
• notebook, mobilní telefon, služební vůz
• podpora a zaškolení od zkušených kolegů
• flexibilní pracovní doba
• sick days
• školení a vzdělávací kurzy
• možnost práce z domova
• účast na zahraničních konferencích
• další zaměstnanecké výhody dle délky zaměstnaneckého vztahu a benefity pro stálé zaměstnance
• možnost dalšího vzdělávání včetně certifikací, výuky AJ, kurzů dovedností atp.

Pokud Vás inzerát zaujal a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte a zašlete nám Váš životopis a motivační dopis.
Těšíme se na Vás!

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Jihomoravský kraj | 26.04.2023