%2Fnabidka-prace%2Fbrinks-cash-solutions-cz-a-s%2Fsenior-recruiter-naborar-s-presahem-do-hr-marketingu-id295test

Brink` s Cash Solutions (CZ) a.s.

Společnost Brink’s je celosvětový lídr v oblasti komplexní správy hotovosti, platebních řešení a zabezpečené plánované přepravy včetně přepravy hotovosti, bankomatů, služeb správy hotovosti (včetně outsourcování trezorů, zpracovávání peněz a inteligentních služeb uložení ) a mezinárodní přepravy cenností.

Senior Recruiter / Náborář s přesahem do HR marketingu

Title:Senior Recruiter / Náborář s přesahem do HR marketingu
Místo působení:Praha
Obor: Personalistika a HR
Datum:01.08.2022

"Práce u nás, to znamená být součástí společnosti, která v České republice zajišťuje oběh hotovosti, která má zkušenosti a ve světě je uznávanou firmou a jedničkou na trhu. Aktuálně rozšiřujeme náš HR tým o Senior Recruitera. Přidejte se k nám!"

Pozice: Senior Recruiter / Náborář s přesahem do HR marketingu
Místo výkonu práce: Na Košince 2257/9 PRAHA 8 180 00

Zkušenosti:
• min. SŠ vzdělání
• prokazatelná praxe na obdobné pozici min. 5 let
• výhodou zkušenost s náborem z prostředí provozu/výroby/FMCG
• znalost MS Office (především Word, Excel, PowerPoint)
• samostatnost, pečlivost, flexibilita, vyjednávací dovednosti, odolnost vůči stresu
• trestní bezúhonnost
• řidičský průkaz skupiny B
• komunikativní znalost AJ

Náplň práce:
• kompletní zajištění náborového procesu (inzerce, organizace výběrových řízení, účast na osobních pohovorech)
• evidence uchazečů, následná příprava nástupní dokumentace
• organizace a účast na vstupním školení nových zaměstnanců
• zajištění náborových kampaní včetně souvisejícího HR marketingu
• kompletní zastřešení procesu onboardingu
• správa firemního profilu na Atmoskop.cz, Teamio.cz, a firemních sociálních sítí (LinkedIn, Instagram, Facebook)
• HR marketing, budování Employer Branding

Nabízíme:
• 25 dní dovolené
• zaměstnání na pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti, lídra na českém i celosvětovém trhu
• finanční ohodnocení v návaznosti na předchozí zkušenosti
• přátelský kolektiv
• 5 týdnů dovolené
• stravenkový paušál 55,- Kč/den
• Cafeterie 300 bodů/měsíčně
• příspěvek na penzijní připojištění
• zprostředkování karty Multisport
• možnost využití firemní vstupenky do ZOO Praha
• mzda: 30.000,- Kč – 50.000,- Kč

Benefity

Dovolená navíc
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

mobile

Naposledy zhlédnuto

Personalistika a HR | Praha | 01.08.2022