%2Fnabidka-prace%2Fbms-1-spol-s-r-o-%2Fmanazer-stavebnich-a-investicnich-zakazek-pro-cerpaci-stanice-phm-%25e2%2580%2593-chrudim-id544test

BMS 1, spol. s r.o.

Provádíme kvalitní a spolehlivé profesionální služby šetrné k životnímu prostředí a přírodním zdrojům a realizuje své služby zejména pro zákazníky, kteří provozují veřejné čerpací stanice PHM, vnitropodnikové čerpací stanice PHM, sklady ropných látek a mnoho dalších různých pracovišť.

Manažer stavebních a investičních zakázek pro čerpací stanice PHM – Chrudim

Title:Manažer stavebních a investičních zakázek pro čerpací stanice PHM – Chrudim
Místo působení:Pardubický kraj
Obor: Management
Datum:11.05.2023

Aktuálně hledáme zaměstnance na pozici Manažer stavebních a investičních zakázek pro čerpací stanice PHM – Chrudim

Pracovní poměr - trvalý PP / OSVČ

Náplň práce:
• zajištění výstavby a rekonstrukcí čerpacích stanic na PHM
• koordinace dodavatelských a odběratelských vztahů až do finálního předání
• příprava a tvorba rozpočtů a zakázek

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• praxe v oboru vítána
• samostatnost
• logické myšlení
• znalost práce na PC
• MS Office
• ŘP sk B

Nabízíme:
• mzda dohodou, od 60.000,-
• zázemí stabilní společnosti

Benefity:
• pracovní zařízení (mobil, PC, notebook)
• zahraniční pracovní cesty – Polsko
• zaměstnanecké akcie – výhledově, dle osobního růstu, cca po 5 letém horizontu
• podpora vašich zajímavých nápadů
• podpora osobního rozvoje a postupu
• odborné vzdělání
• technické a obchodní školení
• levnější telefonování pro osobní potřeby
• flexibilní začátek/konec pracovní doby
• individuální rozvržení pracovní doby
• hradíme vstupní lékařskou prohlídku
• příspěvek na stravování/stravenky
• příspěvek na rehabilitace

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile