%2Fnabidka-prace%2Fbielskie-przedsiebiorstwo-budownictwa-przemyslowego-organizacni-slozka%2Fstavbyvedouci-id550test

Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační složka

Stavební společnost Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační složka Kosmonosy - Česká republika v průběhu pětadvacetileté historie svého trvání sehrála významnou klíčovou roli ve vytváření obrazu Mladoboleslavska a může se pochlubit realizací mnoha objektů. Stavíme za použití nejnovějších materiálů a technologií s velkým důrazem na zajištění kvality.

STAVBYVEDOUCÍ

Základní údaje

Title:STAVBYVEDOUCÍ
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Stavebnictví
Datum:18.05.2023

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici STAVBYVEDOUCÍ.

Pracovní náplň:
• vedení a řízení staveb
• dohled nad dodržováním technologických postupů na stavbách
• koordinace pracovních týmů a veškeré činnosti na svěřené stavbě
• odpovědnost za kontrolu dodávek materiálů

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
• praxe na pozici mistr, stavbyvedoucí min. 5 let
• český jazyk
• samostatnost, zodpovědnost
• ŘP sk.B

Co můžeme nabídnout:
• uplatnění a jistotu u zavedené firmy
• možnost osobního růstu
• velmi dobré finanční ohodnocení
• hrubá mzda 100.000,-Kč
• práce na HPP, plný úvazek
• mobilní telefon
• PC
• osobní automobil
• možnost nástupu ihned

Misto vykonu prace Mladá Boleslav a okolí

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Středočeský kraj | 18.05.2023