%2Fnabidka-prace%2Fbbrs-group-s-r-o%2Fasistent-asistentka-vedeni-id469test

BBRS Group s.r.o.

Zúročujeme letité zkušenosti odpovědných manažerů z oblasti NEMOVITOSTÍ | DEVELOPMENTU | FINANCÍ | VÝSTAVBY | REKONSTRUKCÍ a ty můžeš být dalším členem úspěšného týmu.

Asistent/Asistentka vedení

Základní údaje

Title:Asistent/Asistentka vedení
Místo působení:Praha
Obor: Administrativa
Datum:20.04.2023

Jsme obchodní skupina podnikající v oblasti realitních, developerských a stavebních projektů. Hledáme někoho, kdo nám pomůže s chodem kanceláře, administrativní komunikací, vítáním klientů, zvelebováním kanceláře a zároveň bude pravou rukou našich ředitelů.

Náplň práce

• běžná administrativní agenda spojená s udržováním chodu celé kanceláře
• příprava smluv, evidence, archivace dokumentů v interním systému
• plánování a organizace schůzek, péče o příchozí návštěvy
• pomoc při výběrovém řízení
• administrativní činnosti – skenování a archivace dokumentů, tisk/kopírování
• telefonická a e-mailová komunikace

Požadujeme

• minimálně SŠ vzdělání s maturitou
• zkušenosti v administrativě
• výborné komunikační schopnosti v ČJ
• dobrá znalost práce s PC (MS Office)
• pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a proaktivita
• organizační schopnosti
• řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme

• moderní pracovní prostředí na Praha Vinohrady – Korunní Dvůr
• stabilní a motivující finanční ohodnocení 30.000Kč - 50.000Kč
• přátelský a otevřený přístup všem tvým nápadům
• meetingy u dobré snídaně či oběda
• služební automobil
• MacBook, popř. iPad a iPhone

Kontakt:
BBRS Group s. r. o.
Eliška Kratochvílová
+420 778 546 300
eliska@bbrsgroup.cz

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Praha | 20.04.2023