%2Fnabidka-prace%2Fbaspa-s-r-o%2Fvedouci-servisu-a-montazi-bazenu-a-virivek-id957test

BASPA s.r.o.

jsme předním dodavatelem značkových bazénů a vířivek. Úspěšně působíme v rámci celé ČR a každoročně zaznamenáváme nárůst počtu zakázek.

Vedoucí servisu a montáží bazénů a vířivek

Základní údaje

Title:Vedoucí servisu a montáží bazénů a vířivek
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:22.05.2023

Společnost BASPA s.r.o. je předním dodavatelem značkových bazénů a vířivek. Úspěšně působíme v rámci celé ČR a každoročně zaznamenáváme nárůst počtu zakázek.

K posílení našeho týmu hledáme technicky založeného kolegu se zkušenostmi z oblasti instalací a servisu bazénů a vířivek.

Pracovní náplň:
• příprava realizace zakázek
• dohled nad činností externích montážních týmů
• příležitostně osobní účast na montáži privátních bazénů u zákazníků
• organizace činnosti servisních techniků
• příležitostně servis bazénů a vířivek u zákazníků
• technické poradenství zákazníkům
• řešení reklamací s dodavateli

Co od Vás očekáváme?
• základní znalosti práce na PC
• velmi dobré organizační schopnosti
• samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
• manuální zručnost a svědomitý přístup k práci
• ochotu cestovat a časovou flexibilitu v hlavní sezóně
• praktické zkušenosti z oboru výhodou
• řidičský průkaz skupiny B
• znalost angličtiny výhodou
osvědčení podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou

Co Vám nabízíme?
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr případně spolupráci na živnostenský list
• HPP nebo částečný úvazek podle dohody
• zajímavou, pestrou a samostatnou práci
• atraktivní finanční ohodnocení s výkonnostními bonusy
• příspěvek na stravu
• příspěvek na penzijní pojištění
• 5 týdnů dovolené
• pružnou pracovní dobu
• perspektivu dalšího růstu v úspěšné firmě

Těšíme se na Vás.

Benefity

Časová flexibilita
Odborné vzdělávání
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Spolupráce na ambiciózních projektech
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Elektrotechnika a energetika | Jihomoravský kraj | 22.05.2023