%2Fnabidka-prace%2Fatl-europe-s-r-o%2Fucetni-id297test

ATL EUROPE s.r.o.

Společnost ATL, která zahájila svou činnost v Petěrburgu v roce 1995 jako nevelká dopravně-spediční firma, dnes zaujala stabilní místo mezi hlavními logistickými operátory Ruska. V dnešní době poskytuje ATL služby svým klientům od Novosibirsku až po Prahu. Snažíme se, co nejúplněji a nejefektivněji uspokojit potřeby zákazníků a poskytovat celý komplex logistických služeb, jsme se rovněž stali majiteli vlastního parku vozidel a skladovacího terminálu. Společnost aktivně rozvíjí logistické poradenství.

Účetní

Základní údaje

Title:Účetní
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:31.03.2022

Jsme mezinárodní logistická společnost, která hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

Účetní

Místo výkonu práce: ATL EUROPE s.r.o., Pražská třída 320/8, Hradec Králové 500 04

Náplň práce:

• plánování plateb, placení a párování bankovních výpisů, zápočty,
• faktoring,
• režijní faktury,
• časové rozlišení nákladů a výdajů (měsíční),
• správa pohledávek a závazků,
• pomoc při zpracování DPH,
• inventarizace účtů (měsíční, roční),
• spolupráce při zpracování roční závěrky,
• týdenní, měsíční a roční reporty vedení.
Vhodné i pro absolventy.

Požadujeme:

• úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitou,
• znalost podvojného účetnictví a základy daňové problematiky,
• zodpovědnost, samostatnost a zároveň schopnost a ochotu pracovat v týmu,
• základní znalost práce s Excelem,
• znalost systému Pohoda nebo podobného účetního programu,
• základní znalost anglického jazyka (písmem).

Nabízíme:

• po domluvě možnost plného nebo zkráceného úvazku,
• příspěvek na penzijní připojištění,
• možnost čerpání jednoho týdne dovolené navíc,
• 2x ročně využití Sick day,
• možnost občasného Home Office,
• služební telefon.

Benefity

Dovolená navíc
Homeoffice
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Sick days
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Královéhradecký kraj | 31.03.2022