%2Fnabidka-prace%2Fasten-hotels-s-r-o%2Ffront-office-manager-v-hotelech-savoy-a-soyka-ve-spindlerove-mlyne-id938test

Asten Hotels s.r.o.

Asten Hotels je českou hotelovou skupinou, která byla založena v roce 2012. Společnost se specializuje na provoz luxusních butikových hotelů v lokalitách Prahy a Špindlerova Mlýna. Vlajkovou lodí společnosti je hotel Savoy ve Špindlerově Mlýně.

Front Office Manager v hotelech Savoy a Soyka ve Špindlerově Mlýně

Title:Front Office Manager v hotelech Savoy a Soyka ve Špindlerově Mlýně
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Pohostinství, gastronomie, cestovní ruch
Datum:09.05.2023

Jsme česká hotelová skupina ASTEN HOTELS. Pro naše luxusní hotely ve Špindlerově Mlýně, Hotel SAVOY a Hotel SOYKA, v nejatraktivnějším lyžařském a letním horském centru České republiky hledáme nové členy týmu na pozici:

Front Office Manager

Vyžadujeme
• Zkušenosti s vedením týmu cca 8-10 osob
• Předchozí zkušenost minimálně na pozici supervisora hotelové recepce
• Příjemné vystupování a pozitivní myšlení
• Samostatnost, pečlivost
• Časovou flexibilitu, práci o víkendech
• Dobré komunikační schopnosti
• Chuť a snahu profesního růstu v oboru
• Dobrou znalost anglického jazyka, případně německého jazyka
• Češtinu na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme
• Mzda 45000 Kč/měsíc
• Jistotu práce pro úspěšnou českou hotelovou společnost
• Nadstandardní platové podmínky
• Možnost osobního i profesního růstu
• Příspěvek na ubytování
• Atraktivní benefity v rámci našich hotelů
• Personální stravování, uniforma
• Mladý a přátelský kolektiv

Náplň práce
• Proaktivní vedení recepce a housekeepingu
• Komunikace s klienty
• Administrativní činnost spojená s vedením oddělení
• Profesionální spolupráce s ostatními odděleními hotelu
• Práce na recepci hotelu podle standardů společnosti Asten Hotels

Místo výkonu práce
• Špindlerův Mlýn, hotel Savoy a hotel Soyka

Benefity

Možnost bydlení ve firemním bytě
Občerstvení na pracovišti
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Slevové programy
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Pohostinství, gastronomie, cestovní ruch | Královéhradecký kraj | 09.05.2023