%2Fnabidka-prace%2Fasap-rent-car-s-r-o%2Fridic-ridicka-id820test

ASAP Rent car, s.r.o.

ASAP Rent car působí v hlavním městě Praha, ale není problém přistavit vůz i v blízkém okolí, popř. při dlouhodobém pronájmu kdekoli po České republice. ASAP Rent Car půjčuje osobní, vícemístné i užitkové vozy a patří mezi nejlevnější půjčovny aut s vysokou úrovní služeb. Řadíme se mezi největší autopůjčovny v České republice a díky tomu můžeme garantovat vysokou úroveň služeb.

Řidič/řidička

Základní údaje

Title:Řidič/řidička
Místo působení:Praha
Obor: Automotive
Datum:07.04.2022

Do našeho přátelského teamu autopůjčovny ASAP Rent car, s.r.o. hledáme uchazeče / uchazečku na pozici řidič/řidička

Náplň práce:
- přistavení / vyzvednutí vozu u klienta
- předávání vozu zákazníkům – sepisování smluv, práce s databází
- péče a údržba vozového parku

Požadujeme:
- základní znalost AJ – slovem, písmem
- ochotu pracovat 1 víkend v měsíci a o svátcích
- ŘP skupiny B, praxi v řízení vozidel min. 1 rok

Nabízíme:
- práci ve stabilní firmě (vznik v roce 2006)
- zajímavou pracovní náplň s různorodou činností
- mladý a přátelský kolektiv
- firemní benefity
- 20 dní dovolené
- plat 32.000 Kč

Benefity

Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Praha | 07.04.2022