%2Fnabidka-prace%2Fappelectric-s-r-o%2Felektromonter-%25e2%2580%2593-vyroba-rozvadecu-mzda-az-45-tis--id143test

APPelectric s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou nízkonapěťových elektrických rozvaděčů. Orientujeme se zejména na kusovou výrobu s cílem vyhovět individuálním požadavkům zákazníků. Každý rozvaděč je originál. Vyrábíme je na základě zadávací dokumentace, kterou jsme schopni vytvořit na základě požadavků zákazníka. Mezi naše činnosti patří také optimalizace přístrojového vybavení rozvaděčů a patřičné projektové dokumentace.

Elektromontér – výroba rozvaděčů (mzda až 45 tis.)

Základní údaje

Title:Elektromontér – výroba rozvaděčů (mzda až 45 tis.)
Místo působení:Vysočina
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:15.05.2023

Hledáme kvalifikovaného kolegu, nebo kolegyni do našeho týmu na pozici: Elektromontér – výroba rozvaděčů.
Místo výkonu práce:
APPelectric s.r.o., Okružní 1296, 396 01 Humpolec

Náplň práce:
• výroba rozvaděčů, rozvod kabelů a zapojení k jednotlivým prvkům a zapojování rozvaděčů

Požadujeme:
• vyučení nebo SŠ s maturitou v oboru elektro
• osvědčení o odborné způsobilosti elektrotechnika – vyhláška 50/1978 min. § 5
• praxe na pozici elektromontéra výhodou, ale práce je vhodná i pro absolventy
• schopnost číst projekty a technickou dokumentaci
• schopnost jak samostatné práce, tak práce v týmu
• manuální zručnost

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• další vzdělávání
• příspěvek na stravování
• odpovídající mzdové ohodnocení
• práce na HPP, možnost práce i na DPP nebo IČO

Mzdové podmínky:
Mzda až 45 000 Kč.
Jednosměnný provoz, flexibilní pracovní doba.

Benefity

Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Elektrotechnika a energetika | Vysočina | 15.05.2023