%2Fnabidka-prace%2Falpha-automation-s-r-o%2Felektroprojektant-automatizace-strojnich-zarizeni-id815test

Alpha Automation, s.r.o.

Alpha Automation, s.r.o. je mladá, dynamická a stále rostoucí korporátní společnost s mladým kolektivem, která působí v oblasti automatizace. Naším zaměřením je automatizace strojů a výrobních zařízení v automobilovém průmyslu. V těchto segmentech jsme respektovaným partnerem. Alpha Automation, s.r.o. realizuje projekty v rámci celé Evropy.

Elektroprojektant automatizace strojních zařízení

Základní údaje

Title:Elektroprojektant automatizace strojních zařízení
Místo působení:Praha
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:20.08.2021

Aktuálně hledáme posilu na pozici Elektro projektant do naší mladé, dynamické a stále rostoucí korporátní společnosti, která působí v oblasti automatizace.
Naším zaměřením je automatizace strojů a výrobních zařízení v automobilovém průmyslu.

Místo výkonu práce: Alpha Automation, s.r.o., Průmyslová 1306/7, 102 00, Praha 10

Náplň práce:
• Tvorba projektové dokumentace elektro, řídicích systémů apod.
• Vytváření podkladů pro realizování změn v předvýrobních etapách, ale i ve výrobních etapách
• Navrhování elektrické části řešení na základě poptávky od zákazníka
• Technická jednání se zákazníkem
• Kompletační činnost
• Autorský dozor, případně koordinace stavby
• Příprava podkladů pro výběrová řízení
• Samostatné řízení zakázek

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku nebo elektrotechniku
• Výhodou 2-3 roky praxe v oboru
• Celkový přehled v oblasti řídicích a automatizačních systémů
• Znalost práce v e-PLAN a AutoCAD a případně v jiných CAD/CAE/CAM systémech
• Základní znalost NJ nebo AJ na úrovni práce s technickou dokumentací
• 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
• Schopnost řešit problémy, spolehlivost, pečlivost
• Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
• Časová flexibilita, ochota cestovat
• Řidičský průkaz skupiny B
• Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
• Stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu – podpora vzdělávání v oblasti soft skills a hard skills
• Příspěvky na výuku cizích jazyků
• Práci na zajímavých projektech
• Přátelský a mladý kolektiv
• Mobilní telefon, notebook
• 5 týdnů dovolené
• Roční prémie, prázdninový příspěvek, vánoční příspěvek
• Firemní benefity
• Řízení projektů s nasazením High-tech technologií v segmentu automobilové výroby
• Flexibilní pracovní doba
• Práci na HPP, na dobu neurčitou

Mzdové ohodnocení:
• Dohodou s ohledem na dosaženou praxi

Nástup:
• Po dohodě je nástup možný ihned

Benefity

Časová flexibilita
Dovolená navíc
Mobilní telefon
Notebook
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Výkonnostní odměny

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Elektrotechnika a energetika | Praha | 20.08.2021