%2Fnabidka-prace%2Falerta-s-r-o%2Fhledame-energicke-kolegy-kolegyne-do-prodejniho-tymu-v-t-mobile-oc-vivo-hostivar-id153test

Alerta s.r.o.

Společnost Alerta s.r.o. je jedním z nejúspěšnějších partnerů pro telekomunikačního operátora T-Mobile a.s. provozující řadu poboček T-Mobile v různých částech celé České republiky. Celkem je nás ve společnosti 100 a každý z nás ví, že jsme jedna velká parta/rodina, která táhne za stejný provaz a dokáže překonat i ty největší cíle. Všichni jsme profesionálové a našim cílem je mít naprosto spokojeného zákazníka, proto dát každému maximální péči je pro nás standard. Na pozici prodejce v T-Mobile to vše začíná, kdo chce a pracuje na sobě, toho čeká karierní růst.

Hledáme energické kolegy/kolegyně do prodejního týmu v T-Mobile OC VIVO Hostivař

Title:Hledáme energické kolegy/kolegyně do prodejního týmu v T-Mobile OC VIVO Hostivař
Místo působení:Praha
Obor: Obchod a marketing
Datum:04.09.2024

Společnost Alerta s.r.o. je jedním z nejúspěšnějších partnerů pro telekomunikačního operátora T-Mobile a.s. provozující řadu poboček T-Mobile v různých částech celé České republiky. Celkem je nás ve společnosti 100 a každý z nás ví, že jsme jedna velká parta/rodina, která táhne za stejný provaz a dokáže překonat i ty největší cíle.
Všichni jsme profesionálové a našim cílem je mít naprosto spokojeného zákazníka, proto dát každému maximální péči je pro nás standard.
Na pozici prodejce v T-Mobile to vše začíná, kdo chce a pracuje na sobě, toho čeká karierní růst.

Místo výkonu práce je pobočka T-Mobile v Praze Hostivař

Náplň práce:
• Každodenní AKTIVNÍ komunikace se zákazníkem na pobočce
• Komunikace se zákazníkem přes telefon a email
• Vytváření nabídky na míru na základě zjištěných informací od zákazníka
• Prodej služeb T-Mobile – tzn. plnění stanovených cílů
• Prodej telefonů a příslušenství
• Řešení reklamací, stížností a dalších požadavků zákazníků

Co od Vás očekáváme:
• Minimálně výuční list/ středoškolské vzdělání
• Aktivní přístup k práci a ambice na sobě neustále pracovat
• Energii na pracovišti po celou směnu
• Smysl pro obchod
• Touhu po skvělém výsledku
• Chtít si vydělat super peníze kvalitně odvedenou práci
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Flexibilitu, zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:
• Mzda se skládá z fixní částky a provizí dle Vašeho výkonu
• Smlouva na dobu neurčitou
• Práce na hlavní pracovní poměr
• Kvalitní zaškolení na danou pozici
• Možnost karierního postupu
• Osobní individuální rozvoj
• Přátelský tým na pobočce
• Možnost získat za super výsledky skvělé zájezdy po celém světě

Benefity:
• Fenomenální firemní akce
• Vzdělávací kurzy
• Cafetérie – bonusy až 10.000, - měs, k výplatě
• Slevy na firemní zboží za nákupní ceny
• Slevy na služby od T-Mobile
• Přátelské prostředí
• Každý rok možnost získat skvělé zájezdy po celém světě (Thajsko, Mauricius, Srí Lanka...)

Zašli nám svůj životopis a průvodní dopis, budeme Tě kontaktovat!

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725708882 mobile